فرهمند امیدوار به قهرمانی لیگ

بازگشت به ویژه بانوان >

فرهمند امیدوار به قهرمانی لیگ

پایگاه خبری آی تی فوتبال (ویژه بانوان)؛

فرهمند: می‌خواهیم جام قهرمانی را به اصفهان بیاوریم

بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان گفت: همه تلاش خود را برای کسب عنوان قهرمانی انجام می‌دهیم، هدف ما این است که جام قهرمانی را به اصفهان بیاوریم.

الهام فرهمند بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان با اشاره به بازگشت به سپاهان پس از وقفه‌ای طولانی اظهار داشت: خیلی منتظر این روز بودم که دوباره شرایطی فراهم شود تا به سپاهان برگردم، از بازگشت به سپاهان خیلی خوشحالم، حالا احساس می‌کنم وظیفه سنگین‌تری نسبت به گذشته دارم.
وی در رابطه با شرایط سپاهان گفت: قبل از این هم سابقه کار با کادرفنی فعلی تیم و هم‌تیمی‌هایم را داشتم و نسبت به یکدیگر شناخت داریم؛ کادرفنی قوی و خوبی داریم، از نظر کادر مدیریتی هم بهترین‌های ایران در سپاهان حضور دارند.
فرهمند افزود: به همین دلیل با خیال راحت به کار خود ادامه می‌دهیم و تمام تمرکز ما به روی مسائل فنی است؛ دو هفته‌ است که تمرینات شروع شده و در فاز بدنسازی هستیم، صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم و شرایط تیم روز به روز بهتر می‌شود.
بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان با بیان اینکه در فوتبال هیچ چیز قابل پیش‌بینی نیست، خاطرنشان کرد: همه تلاش خود را برای کسب عنوان قهرمانی انجام می‌دهیم، تنها می‌توانم بگویم قول می‌دهیم به هر بازی به مانند یک فینال نگاه کنیم و از ابتدا پرقدرت ظاهر شویم، هدف ما این است که جام قهرمانی را به اصفهان بیاوریم.
وی با اشاره به غیبت در مسابقات کافا(کنفدراسیون کشورهای آسیای مرکز) گفت: برای مسابقات کافا به تیم‌ملی دعوت شدم اما به دلیل آسیب دیدگی که در آخرین بازی‌های فصل قبل با ذوب‌آهن برای من پیش آمده بود، نتوانستم تیم‌ملی را در این مسابقات همراهی کنم، هم شکستگی انگشت پا و هم کشیدگی از ناحیه ۴ سر را داشتم.
فرهنمد تصریح کرد: قبل از برگزاری اردو تیم ملی اطلاع داده بودم که مصدوم هستم و نمی‌توانم در مسابقات شرکت کنم؛ پوشیدن پیراهن تیم ملی برای همه باعث افتخار است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم، همه تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم برای کشورم مفید باشم.
بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان در رابطه با حضور بانوان در ورزشگاه‌ها عنوان کرد: نمی‌دانم چرا در اصفهان اجازه حضور بانوان در ورزشگاه‌ها صادر نشده است؛ هر دو ورزشگاه فولادشهر و نقش‌جهان از بهترین ورزشگاه‌های کشور هستند و برای میزبانی مشکلی ندارند، خیلی خوب است که در تهران خانم‌ها به ورزشگاه می‌روند اما دوست داریم این اتفاق در سایر شهرها هم رخ دهد.
وی افزود: دیدیم که با حضور بانوان در ورزشگاه‌ آزادی اتفاق خاصی رخ نداد و با حضور آن‌ها بازی‌ها مهیج‌تر و با جذابیت بیشتری برگزار می‌شود؛ برای ورزشکاران هم حضور خانواده‌هایشان در ورزشگاه اهمیت دارد و انگیزه آن‌ها را بیشتر می‌کند، باید زودتر این اتفاق رخ می‌داد و امیدوارم در بقیه شهر‌ها و ورزشگاه‌ها نیز شاهد حضور بانوان باشیم.
فرهمند در رابطه با وضعیت کلی فوتبال بانوان در کشور گفت: از نظر قراردادی و کیفی پیشرفت خوبی در فوتبال بانوان حاصل شده است؛ برای نخستین بار در تاریخ توانستیم به جام ‌ملت های آسیا صعود کنیم، اگر نگاه مدیران دیگر باشگاه‌های کشور به فوتبال بانوان تغییر کند و مانند مدیریت باشگاه سپاهان باشد، خیلی سریع‌تر پیشرفت و ترقی رخ می‌دهد.
بازیکن تیم فوتبال بانوان سپاهان بیان کرد: مدیرانی مانند ساکت به فوتبال و ورزش بانوان بسیار اهمیت می‌دهند و از این دست مدیران کم داریم، به طور کلی توجهات بیشتر از قبل شده‌است اما هنوز کافی نیست، این پتانسیل در کشور ما وجود دارد که فوتبال بانوان در جایگاه بهتری قرار داشته باشد.

(منبع : خبرگزاری فارس اصفهان)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فهرست ویژه بانوان

بازگشت به خانه

برای ثبت دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ( لطفا اینجا کلیک کنید )

دیدگاه های اخیر

آخرین دیدگاه های کاربران درمورد 'فرهمند امیدوار به قهرمانی لیگ'

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.