ارسال اطلاعات مالی به AFC

بازگشت به ویژه بانوان >

ارسال اطلاعات مالی به AFC

پایگاه خبری آی تی فوتبال (ویژه بانوان)؛

تأکید AFC به ارسال اطلاعات مالی تمام تیم‌های لیگ‌های برتری

سمینار سالانه مدیران صدور مجوز باشگاهی کنفدراسیون فوتبال آسیا در حالی برگزار شد که مصطفی زارعی، مدیر صدور مجوز حرفه‌ای و مائده جعفری در این سمینار دو روزه شرکت کردند.

در ابتدای این سمینار داتو ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: علی رغم همه‌گیری کرونا، پیشرفت‌های بسیار خوبی در صدور مجوز فدراسیون‌های عضو شاهد بوده‌ایم. هدف‌مان این است که صدور مجوز برای فوتسال و فوتبال بانوان نیز به صورت جدی پیگیری شود.

وی در ادامه به چالش‌های تغییر تقویم لیگ قهرمانان آسیا اشاره و نکاتی را مطرح کرد. سپس معاون کمیته مسابقات کنفدراسیون آسیا درباره صدور مجوز باشگاهی گفت: هدف‌مان این است تا با صدور مجوز حرفه‌ای برای ارتقای سطح کیفی مسابقات فوتبال در آسیا استفاده کنیم.

 سپس ماها جان، رئیس دپارتمان صدور مجوز باشگاهی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: در سال 2012 تنها 10 کشور در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کردند اما در سال 2021، 23 کشور در این لیگ حضور دارند.

وی شرایط توسعه فوتسال و فوتبال بانوان را به وسیله صدور مجوز باشگاهی، یکی از اهداف مهم کنفدراسیون فوتبال آسیا دانست و گفت: از سال 2024 تمام باشگاه‌های شرکت کننده در فوتبال بانوان و از سال 2025 همه باشگاه‌های فوتسال شرکت کننده در رقابت‌های آسیایی باید مجوز باشگاهی دریافت کنند. با توجه به ضرورت اطلاع کنفدراسیون فوتبال آسیا از وضعیت مالی باشگاه‌های فوتبال این قاره، ارسال اطلاعات مالی تمام باشگاه‌های شرکت کننده در لیگ‌های برتر کشورهای عضو در سال جاری به کنفدراسیون فوتبال آسیا الزامی است.

(منبع : سایت رسمی فدراسیون فوتبال ایران)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فهرست ویژه بانوان

بازگشت به خانه

 

 

 

برای ثبت دیدگاه ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید ( لطفا اینجا کلیک کنید )

دیدگاه های اخیر

آخرین دیدگاه های کاربران درمورد 'ارسال اطلاعات مالی به AFC'

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است.