نام مدرسه فوتبال :

آکادمی و مدرسه فوتبال نکونام

سال تاسیس :

۱۳۹۴ هجری شمسی

مدیرعامل :

جواد نکونام

رده سنی :

نونهالان ، نوجوانان

تاریخچه و افتخارات :

آکادمی نکونام در بین آکادمی های ایران رتبه بالایی دارد. این آکادمی علاوه بر دروس عملی دارای دروس تئوری نیز هست. آموزش ها از سطح مقدماتی تا پیشرفته زیر نظر مربیان متخصص و برجسته انجام می شود تا بازیکنان در بهترین سطح قرار گیرند.

آکادمی نکونام در بین آکادمی های ایران رتبه بسیار بالایی دارد و نه تنها عملی بلکه تئوری نیز به بازیکنان خود آموزش می‌دهد. این آکادمی از سطح مقدماتی تا پیشرفته را با روش های جدید زیر نظر مربیان برجسته آموزش می‌دهد تا بازیکنان در سطح بالایی قرار گیرند.

مربیان این آکادمی همگی دارای مدرک رسمی از فدراسیون فوتبال هستند و سعی دارند بهترین شرایط را برای پیشرفت و پرورش استعداد بازیکنان خود، ایجاد کنند.

فوتبال آموزان پس از پایان دوره آموزشی، گواهینامه دریافت می کنند و بازیکنان سطح بالاتر از طرف آکادمی به باشگاه های معتبر کشور معرفی می شوند تا در صورت صلاح دید با آنها قرارداد بسته شود.

علاوه بر آموزش های عملی ، به وسیله آموزش های تئوری فوتبال آموزان به خوبی با اصول و دانش فوتبال آشنا می شوند.

یکی از ویژگی های خیلی خوب این آکادمی این است که شرکت کنندگان دوره به صورت مرتب توسط پزشکان متخصص ویزیت می شوند تا از نظر قد ، وزن و تغذیه همواره تحت مراقبت باشند همچنین آکادمی نکونام لباس ورزشی و بیمه را به صورت رایگان در اختیار فوتبال آموزان قرار می دهد.

گالری تصاویر :

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام