درباره آی تی فوتبال

پردیس ورزشکاران خلاقدرباره آی تی فوتبال

آی تی فوتبال مرجع تخصصی آموزش و مشاوره فوتبال زیر مجموعه پردیس ورزشکاران فکر خلاق و با حمایت پردیس فناوری کیش می باشد.
این سامانه که حاصل تجربیات و دانش افراد متخصص در این حوزه می باشد و طی سالهای گذشته به صورت غیرمتمرکز انجام شده است، اینک در قالب طرح اپلیکیشن ، سایت و شبکه های اجتماعی با همین برند و نام اقدام به گسترش فعالیت های خود نموده است.
هدف اصلی این طرح گسترش آگاهی و دانش افراد علاقه مند به ورزش فوتبال و توجه به نیازهای جامعه جوان کشور به موضوع ورزش فوتبال می باشد. اگرچه رویکرد تخصص گرایی و ویژه متولیان و مدیران، بازیکنان ، مربیان و شاغلین در عرصه فوتبال نیز از دغدغه های این طرح گسترده است.آی تی فوتبال در سالهای گذشته  و هم اکنون افتخار همکاری با مجموعه های بزرگ و معتبر ورزشی ،آموزشی و پژوهشی را در کارنامه خود داشته است ، و از آن جمله می توان به کارگزار رسمی دانشگاه تهران در دانشکده علوم ورزشی و تندرستی و نیز همکاری آموزشی با هیات فوتبال استان تهران، دانشکده علوم ورزشی و تربیت بدنی دانشگاه شهید بهشتی، باشگاه پرسپولیس اشاره نمود.

بهره گیری از توان افراد متخصص و صاحب ایده و تجربه در ترویج و توسعه این موضوع از دیگر اهداف طرح مذکور می باشد.
بی تردید همراهی شما عزیزان که مخاطب این طرح و سامانه های یادشده می باشید از بزرگ ترین و مهم ترین سرمایه های فعال در رشد و توسعه ورزش صلح آفرین فوتبال می باشد که همگرایی و هم دلی جوانان پرشور را در کشور فراهم سازد و موجب اقتدار و اعتلای ایران عزیزمان خواهد بود.

آی تی فوتبال در اوج

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام