به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، تیم فوتبال کیان نیشابور از لیگ برتر فوتبال بانوان خداحافظی کرد .

این تیم خراسانی در دیدار هفته گذشته در مقابل تیم شهرداری سیرجان حاضر نشد و بازی با برد فنی به سود نماینده کرمان به پایان رسید .

تیم کیان نیشابور در هفته های گذشته نیز این کار را تکرار کرده بود . در بازی مقابل خاتون بم و ملوان انزلی ، این تیم حاضر به انجام بازی نشد تا برد فنی به سود حریفان اعلام شود و مشکلات این تیم عیان تر شود و باید منتظر رای کمیته فدراسیون فوتبال بانوان باشد .

مشکلات در فوتبال بانوان و به خصوص در برخی باشگاه ها بسیار زیاد است ، طوری که حتی یک تیم هزینه سفر بازیکنان خود برای برگزاری بازی در لیگ برتر را ندارد . این تیم مشهدی پارسال با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم کرد اما هر طور بود فصل را به پایان رساند . آنها امسال دومین حضور خود را در لیگ کوثر تجربه می کردند و امیدوار بودند که گذشت زمان ، مشکلات آنها را حل خواهد کرد . اما اینگونه نشد و این تیم در این فصل نتایج ناامید کننده ای گرفت و در عرصه مدیریتی نیز دچار اختلالاتی شد و نتیجه این شد که تیم فوتبال کیان نیشابور ، سلام خداحافظی را به لیگ فوتبال بانوان داد .

با این وضعیت ادامه بازی لیگ با حضور ۹ تیم برگزار خواهد شد و تمامی تیم هایی که در هفته های آتی قرار بود با تیم کیان نیشابور بازی کنند ، نتیجه فنی به سود آنها اعلام خواهد شد و ۳ امتیاز شیرین را به حساب خود واریز خواهند کرد مطمئن باشید تیم کیان نیشابور آخرین تیم انصرافی نخواهد بود . چون مشکلات فوتبال بانوان آن قدر فراوان است که با سطحی نگری به این موضوعات ،  فقط سردرگمی اهالی فوتبال را بیشتر خواهند کرد .

متاسفانه مشکلات فوتبال بانوان ، لحظه به لحظه بیشتر می شود . فوتبال بانوان هم از لحاظ مدیریتی مشکل دارد و هم از لحاظ نداشتن اسپانسرهای لازم . مسئولین فوتبالی کشور باید به فکر فوتبال بانوان باشند و گرنه این فوتبال دارد به نفس های آخرش نزدیک می شود .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام