به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، تیم فوتبال پاس همدان در آستانه انحلال قرار گرفته است .

تیم فوتبال پاس همدان که آخرین قهرمان در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان نماینده ایران است ، وضعیت خوبی در این روزها ندارد .

این تیم که سرگذشت طولانی و قصه پر غصه ای  دارد ، در حال حاضر در لیگ دسته دوم فوتبال ایران قرار دارد .

قصه از آنجایی شروع شد که سال های نه چندان دور در فوتبال ایران ، این تیم قطب سوم فوتبال ایران در کنار استقلال و پرسپولیس بود . قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در جام های داخلی ، این تیم را تا عرش بالا برد . اما ناگهان با واگذاری امتیاز این تیم به استان همدان ، همه چیز برعکس شد .

نتایج ضعیف ، بی مسئولیتی مسئولین استان ، وعدهای توخالی ، فرار کردن بازیکنان از تیم و … باعث شد که این تیم به لیگ یک و سپس به لیگ دوم سقوط کند . اوضاع این تیم در این چند فصل اخیر زیاد چنگی به دل نمی زند و سقوط های متوالی این تیم حتی به لیگ سه نیز ، هوادارن این تیم را ناراحت کرده است .

مسئولین استان هر بار با بهانه های مختلف و وعده های بی عمل ، می خواهند این تیم را دوباه به روزهای اوج خود بازگرداند اما چه بگویم که قصه این تیم ، روی خوش ندارد .

تیم فوتبال پاس همدان در این فصل تاکنون با کسب ۱۴ امتیاز در رده هشتم لیگ دوم فوتبال ایران قرار دارد و این وضعیت شاید بدتر نیز شود .

نپرداختن مطالبات این باشگاه باعث خروج ۷ بازیکن از این تیم شده است و مربی این تیم دستش برای چیدن ترکیب ۱۱ نفره تیم بسیار خالی است .

این خطر آن قدر جدی است که شاید در آینده نه چندان دور ، خبر انحلال این باشگاه بزرگ مانند بمب در فضای فوتبال ایران ، منفجر شود .

سبز پوشان همدان روز به روز وضعیت بدتری را در باشگاه خود سپری می کنند و این اتفاقات اصلا برای فوتبال ایران خوشایند نیست .

مسئولین و نمایندگان استان همدان باید  هر چه سریع تر به فکر رفع مشکلات این تیم باشند و گرنه شاید با یک اتفاق ناگوار از خواب بیدار شوند .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام