باشگاه سپاهان

سپاهان همچنان حرفه‌ای ترین باشگاه فوتبال ایران

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار باشگاهی )

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ؛ باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان اصفهان که یکی از حرفه‌ای‌ترین باشگاه‌های فوتبال ایران می‌باشد ، در سالیان اخیر نشان داده است که علاوه بر فوتبال مردان و فوتبال بانوان اهمیت زیادی به آکادمی و رده‌های سنی پایهٔ باشگاه می‌دهد و همواره در بحث سخت افزاری و فراهم کردن امکانات لازم ، یکی از حرفه‌ای ترین‌ها است.

آکادمی سپاهان

مجموعهٔ سپاهان علاوه‌بر اینکه اهمیت ویژه‌ای به فوتبال آقایان و بانوانِ خود در تمامی رده‌های سنی بزرگسالان و پایه‌ها می‌دهد ، در زمینهٔ استعدادیابی و شکوفا کردن استعدادهای بومی نیز یکی از حرفه‌ای ترین باشگاه‌های فوتبال ایران است.

استعدادیابی در باشگاه سپاهان

سپاهان که در بخش استعدادیابی به صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کند ، در هفته‌های اخیر نیز ، با کمک مربیانِ بومیِ خود از جمله ساناز محمدی ، زهرا ذوالفقاری ، زهره جعفری ، مهناز خودسیانی ، مریم آنالویی ، شهربانو محمودی ، اعظم اکبری ، فرنوش فاتحی و مهسا امیری که در این بین زهرا ذوالفقاری و شهربانو محمودی در گذشته سابقهٔ بازی در سپاهان را داشته‌اند ، در دو مرحله اقدام به استعدادیابی کرده است.

باشگاه سپاهان در آی تی فوتبال

باشگاه سپاهان ، بازیکنانی را که مراحل استعدادیابی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند را به عضویت رده‌های سنی پایهٔ خود در می‌آورد تا با توجه به اهداف باشگاه در آینده بتواند از این بازیکنان در ردهٔ بزرگسالان باشگاه استفاده کند.

آموزش فوتبال حرفه‌ای در آی تی فوتبال

باشگاه سپاهان علاوه بر این ، در بحث آموزش فوتبال حرفه‌ای ، مدرسه فوتبالی فعال نیز دارد و بازیکنانی که نیاز به آموزش‌های بیشتر دارند را با کمک مربیان مجرب و کاربلد آموزش می‌دهد.

باشگاه استعدادیابی سپاهان

آی تی فوتبال در آینده ای نزدیک مصاحبه‌ای را با مدیران و مربیان آکادمی سپاهان ترتیب می‌دهد و مفصل به این فعالیت حرفه‌‌ای می‌پردازد.


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام