شایعهٔ حذف پرسپولیس از آسیا

شایعهٔ حذف پرسپولیس از آسیا

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار باشگاهی )

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ؛ بعد از آنکه کمیته‌های بدوی و استینافِ فدراسیون فوتبال مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های فولاد خوزستان ، گل‌گهر سیرجان ، سپاهان اصفهان ، پرسپولیس تهران ، نساجی مازندران و تراکتور سازی تبریز را تایید و برای AFC ارسال کردند ، فدراسیون فوتبال تیم‌های پرسپولیس ، سپاهان ، نساجی و تراکتور را به عنوان نمایندگان ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان معرفی کرد.


The rumor of removing Persepolis from Asiaبعد از تأیید مجوز و معرفی باشگاه‌ها از سوی فدراسیون فوتبال ایران ، کنفدراسیون فوتبال آسیا در تاریخ ۲۳ خرداد به فدراسیون فوتبال اعلام کرد نظر نهایی‌اش را درمورد تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان به دلیل نداشتن فرصت در تیر ماه اعلام خواهد کرد.

به همین دلیل از شب گذشته اخباری در فضای مجازی منتشر شده مبنی بر این که پرسپولیس با رای AFC از لیگ قهرمانان حذف شده است اما از زمان آغاز بررسی‌های کمیته راستی آزمایی کنفدراسیون فوتبال آسیا ، چندین بار توضیحاتی از فدراسیون فوتبال ایران بابت مسائل مربوط به باشگاه پرسپولیس تهران اخذ شده اما تاکنون هیچ نامه رسمی‌ای مبنی بر حذف این تیم ارسال نشده است.

حال باید دید اگر AFC پس از بررسی مدارک ، قصد حذف این نماینده کشورمان را داشته باشد ، چه زمانی این موضوع را اعلام خواهد کرد.


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام