ساختار هیأت فوتبال نیازمند بازسازی است

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال : سرپرست سابق هیئت فوتبال استان تهران گفت: قبل از اینکه حکم سرپرستی را از سوی مهدی تاج دریافت کنم خطاب به او گفتم هیچ وقت کاندیدا نخواهم شد، برای اینکه دوست دارم قانون را اجرا کنم .

احمد رضا براتی 
آی تی فوتبال

احمدرضا براتی بعد از انتخابات هیات فوتبال استان تهران در جمع خبرنگاران، گفت: باید از رسانه‌ها تشکر ویژه‌ای داشته باشم، چراکه آنها در تمام این مدت که حضور داشتم حامی و پشتیبانم بودند. آنها وقتی فهمیدند فردی قصد کار کردن دارد همراه او شدند و در اینجا باید خطاب به شما اهالی رسانه بگویم به داشتن دوستان خوبی مثل شما افتخار می‌کنم .

وی افزود: سمتی در هیئت فوتبال داشتم و حقوق کمی دریافت می‌کردم اما همان روز اول به خزانه‌دار گفتم هیچ دریافتی و پاداشی برای من واریز نشود. نامزد هم نشدم تا بتوانم مقررات را به بهترین شکل بررسی و اجرا کنم و خروجی‌اش همین مجمعی شد که شما امروز دیدید.

سرپرست سابق هیئت فوتبال استان تهران، خاطرنشان کرد: مجمع هیئت به بهترین شکل ممکن برگزار شد که این اتفاق بزرگ با کمک همکارانم در هیئت فوتبال، فدراسیون، اداره کل تهران و شما اهالی رسانه صورت گرفت. پس از سرپرستی در هیئت فوتبال استارت انتخابات را زدم و اگر دست خودم بود در همان دو – سه روز اول این کار را انجام می‌دادم .

براتی تصریح کرد: میرشاد ماجدی فوتبال تهران را می‌شناسد و در فوتبال تهران پیش از این سمت داشته است. در سخنرانی خودم آن چیزهایی که باید در هیئت فوتبال تهران جدی گرفته می‌شد را بیان کردم. ساختار هیئت مستلزم بازسازی است. ساختار باشگاه‌ها، ارزان‌سازی فوتبال برای خانواده‌ها، توجه به فوتبال پایه و استعدادیابی در بخش داوری خیلی مهم است .

وی افزود : از همه کسانی که در این مجمع شرکت و اخلاق را رعایت کردند تشکر می کنم .


 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام