حسرت‌های بزرگ یحیی در این فصل؛ میزبانی سد راه قهرمانی پرسپولیس

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ،این هفته از رقابت‌های لیگ برتر کاملا به سود دو غول بزرگ پایتخت به پایان رسید. شکست سپاهان صدرنشین مقابل تراکتور و همچنین برد پرگل پرسپولیس مقابل ملوان و۳ امتیازی که آبی‌ها از اراک دشت کردند، باعث شد تا ادامه بازی‌های لیگ برای مدعیان قهرمانی به اوج خودش برسد. حالا سپاهان و استقلال هم امتیاز هستند و پرسپولیس هم تنها یک امتیاز با این دو تیم فاصله دارد. پرسپولیس فصل را فوق العاده خوب شروع کرد و بعد از گذشت چند هفته به صدر جدول رسید.

یحیی و تیمش قهرمان نیم فصل شدند ولی هرچه از نیم فصل دوم گذشت، روند نزولی قرمزها آغاز شد و رفته رفته این تیم صدر جدول را از دست داد. نمایش‌های ضعیف، رفتن لوکادیا که بهترین گلزن پرسپولیس بود، اشتباهات فردی بازیکنان، صحبت‌های جنجالی یحیی و به حاشیه رفتن پرسپولیس و همچنین چند اشتباه داوری باعث شد تا یحیی و تیمش امتیازات زیادی را از دست بدهند و رنگ صدر جدول از قرمز به زرد تغییر کند.

حالا که سپاهان به تراکتور باخته و ۳ امتیاز حیاتی را تیم مورایس از دست داده، پرسپولیسی‌ها خیلی بیشتر از قبل حسرت بازی‌هایی را می‌خورند که در آن به راحتی امتیاز از دست دادند.  شکست خانگی عجیب دور رفت مقابل تراکتور و خراب کردن پنالتی توسط ترابی در آن بازی یکی از حسرت‌های پرسپولیسی‌ها به حساب می‌آید. شکست خانگی مقابل تیم پایین جدولی هوادار که با اشتباه فردی خط دفاعی پرسپولیس رقم خورد و یا ۱۰ نفره شدن مقابل سپاهان پرقدرت و اخراج بچه گانه پریرا در این بازی که موجب شکست قرمزها شد از دیگر حسرت‌های یحیی و هواداران پرسپولیس در این فصل محسوب می‌شود.

 

 

همچنین بازی عجیب و غریب و پرحاشیه مقابل فولاد در اهواز که منجر به شکست پرسپولیس شد و حسابی تیم گل محمدی را از به حاشیه برد. به غیر از این شکست تساوی‌های خانگی مقابل آلومینیوم اراک و پیکان هم بازی‌هایی بود که پرسپولیسی‌ها فکر می‌کردند به راحتی در ورزشگاه آزادی به برد می‌رسند و ۳ امتیاز مال آن‌ها خواهد بود، ولی در عمل اتفاق دیگری رخ داد و یحیی و تیمش از پس این دو حریف برنیامدند و ۴ امیتاز را هم به این شکل از دست دادند. نکته قابل تامل در خصوص پرسپولیس این فصل این است که قرمزها بیشترین امتیاز را در ورزشگاه آزادی و بازی‌هایی که میزبان بودند از دست دادند.

۳ شکست این تیم مقابل تراکتور، هوادار و سپاهان در ورزشگاه آزادی رقم خورد و ۴ امتیاز هم در تهران به آلومینیوم و پیکان دادند تا میزبانی در این فصل برای یحیی و تیمش خیلی خوش یمن نباشد. پرسپولیس تا پایان فصل دو بازی دیگر در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال و گل گهر برگزار خواهد کرد که هر دو دیدار بسیار سخت خواهند بود.

یحیی و تیمش که دوباره شانس قهرمانی پیدا کردند، نیاز مبرمی به کسب حداکثر امتیاز در بازی‌های باقی مانده دارند و دو دیدار خانگی این تیم هم از اهمییت فوق العاده ای برخوردار خواهد بود. حال باید دید پرسپولیس از فرصت مجددی که در اختیارش قرار گرفته می‌تواند استفاده کند و به قهرمانی برسد یا دوباره لغزش‌های احتمالی، تیم گل محمدی را از رسیدن به جام دور خواهد کرد.


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

X