نام مدرسه فوتبال :

آکادمی فوتبال سایپا

سال تاسیس :

۱۳۷۰ هجری شمسی

مدیرعامل :

سید مهدی حسینی پور

رده سنی :

نونهالان ، نوجوانان ، امید ، جوانان

تاریخچه و افتخارات :

باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا از جمله باشگاههای کشور می باشد که از دهه هفتاد فعالیت خود را در تیمهای پایه آغاز و توجه بسیار زیادی را به تیمهای پایه خود در رشته های مختلف و به خصوص در رشته ورزشی فوتبال معطوف داشته است و بازیکنان بسیار زیادی را تربیت و تحویل تیمهای ملی کشور، رده بزرگسالان خود و نیز سایر باشگاهها داده است. بازیکنانی که اغلب آنها توانسته اند با لباس مقدس تیم ملی افتخار آفرینی نمایند.

علاوه بر مقوله مهم سازندگی، باشگاه سایپا در عرصه های افتخار آفرینی و کسب سکوهای برتر در فوتبال پایه نیز همواره موفق و جز مدعیان بوده است .

مدرسه فوتبال سایپا با هدف شکوفاسازی استعداد‌های نسل جوان فوتبال و آماده ‌سازی آن‌ها برای فوتبال داخلی و بین‌المللی اقدام به فعالیت کرده و با توجه به پیشرو بودن این باشگاه درتیمداری تیم های پایه و اهمیت بالای رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و امید برای این مجموعه، پرورش نیروی تازه‌ نفس و حرفه‌ای برای تیم های پایه و بعد از آن بزرگسالان این آکادمی راه اندازی شده است.

مدرسه فوتبال سایپا به صورت فصلی در مجموعه شرکت فرهنگی ورزشی سایپا زیر نظر کادر مجرب و نامدار تیم های پایه کشور و با نظارت ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان سایپا دایر می شود.

گالری تصاویر :

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام