نام مدرسه فوتبال :

آکادمی و مدرسه فوتبال کیا

سال تاسیس :

۱۳۹۲ هجری شمسی

مدیرعامل :

مهدی مهدوی کیا

رده سنی :

نونهالان ، نوجوانان ، جوانان ، بزرگسالان

تاریخچه و افتخارات :

استعداد های برتر و بازیکنان نخبه در سنین پایین ازسراسر کشور به آکادمی “کیا” در تهران فراخوانده میشوند و تحت نظر قرار می گیرند.

در این مجموعه، شرایط رشد و یادگیری فوتبال حرفه ای برای تمام بازیکنان فراهم است. ضمن اینکه، توجه ویژه  برنحوه ی رفتار و اخلاق بازیکنان در دستور کار میباشد و شکوفایی روح و منش ورزشکاری حائز اهمیت  می باشد.

طی مدتی نه چندان طولانی پس از تاسیس، “کیا” توجه ویژه ای را به خود جلب کرده و هم اکنون دارای طرفداران بسیاری در داخل و خارج از ایران می باشدکه چشم به رشد و پیشرفت این استعداد های ناب فوتبال ایران دوخته اند و بی صبرانه در انتظار درخشش آنهاهستند. 

جمعیت فوتبالدوست و طرفدار “کیا” مشتاقانه منتظرند تاهر یک از این پدیده های جدید فوتبال ایران را در لیگهای معتبر اروپایی و نهایتا در پیراهن پر افتخار ملی ببینند.

یقینا از بزرگترین اهداف و دغدغه های مجموعه آکادمی کیا: الف)کشف استعداد های برتر فوتبالی از تمام نقاط کشور و ب) پرورش آنها از سنین پایین می باشد. دو عاملی که در رشد یک ورزشکار سطح اول از اهمیت بسیاری برخوردار است.

بازیکنان مستعدی که از سنین پایین و از ۱۰ سالگی در تست ها مورد تایید قرار گرفته شوند، به تیم های پایه و رده های سنی پایین کیا راه پیدا کرده و در صورتیکه سیر صعودی پیشرفت رو طی کنند، توسط کادر فنی به تیم های رده های بالاتر (نونهالان، نوجوانان، و ….)  معرفی شده و در قالب این تیم ها در مسابقات لیگ برتر باشگاه های تهران و کشور به رقابت با دیگر تیم ها می پردازند.

یکی دیگر از اهداف مجموعه آکادمی کیا تدارک سفر های برون مرزی و شرکت کردن در مسابقات و تورنمنت های معتبر در خارج از ایران می باشد.

گالری تصاویر :

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام