نام مدرسه فوتبال :

آکادمی و مدرسه فوتبال پیوس

سال تاسیس :

۱۳۷۷ هجری شمسی

مدیرعامل :

فرشاد پیوس

رده سنی :

نونهالان ، نوجوانان ، امید

تاریخچه و افتخارات :

آکادمی فوتبال پیوس در محدوده‌ی بزرگراه حقانی و جلفا تاسیس شده و با سابقه‌ای بیش از دو دهه فعالیت در زمینه‌ی آموزش فوتبال، چهره‌های خوبی را به ورزش کشور معرفی کرده است. اگر از عاشقان فوتبال هستید وجود این آکادمی برای علاقه‌مندان مفید خواهد بود و می‌توانید از دانش مربیان آن برای پیشرفت در امر یادگیری خود استفاده کنید.

کلاس‌های مدرسه فوتبال فرشاد پیوس در ابتدای راه فقط تابستان‌ها برگزار می‌شد و به مدت سه‌ماه فعال بود. اما اکنون تقریبا در تمام سال کلاس‌ها دایر است و آموزش جریان دارد. توجه داشته باشید که در همه‌ی دنیا یادگیری فوتبال را در سنین پایین توصیه می‌کنند، پس زمان را از دست ندهید و برای آینده‌ی فرزندانتان سرمایه‌گذاری ویژه‌ای در این زمینه انجام دهید. البته  اگر خودتان نیز در سنین نوجوانی یا کودکی هستید و می‌خواهید یک فوتبالیست حرفه‌ای شوید کافی‌است که با برنامه‌ریزی و استفاده از تجربه و کمک مربیان حرفه‌ای در مسیر پیشرفت حرکت کنید تا هرچه سریعتر به اهدافتان دست‌یابید.
پس از گذشت چندین سال، فرشاد پیوس تصمیم گرفت تیم‌هایی را در سطح حوزه‌های تهران از نونهالان تا امیدها خریداری کند و بازیکنانی حرفه‌ای را در رده‌های سنی مختلف پرورش دهد. بدین شکل در این راه بازیکنان را در مسابقات مختلف شرکت می‌دهد تا آنها پخته‌تر شوند. به همین دلیل تصمیم بر این گرفت که به‌صورت چهارفصل کلاس‌های آموزشی خود را برگزار کند.
آکادمی فرشاد پیوس در مدت فعالیت خود که بیش از ۲۰ سال بوده، بازیکنان زیادی را به لیگ‌های تهران، لیگ برتر و حتی به تیم ملی نونهالان معرفی کرده است.

گالری تصاویر :

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام