نام مدرسه فوتبال :

آکادمی و مدرسه فوتبال پرسپولیس تهران

سال تاسیس :

۱۳۹۳ هجری شمسی

مدیرعامل :

آقای درویش

رده سنی :

نونهالان ، توجوانان ، امیدها و جوانان

تاریخچه و افتخارات :

آکادمی فوتبال پرسپولیس تهران در سال ۱۳۹۳ با دریافت مجوز از فدراسیون، فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. باشگاه پرسپولیس در زمان حضور محمد رویانیان به عنوان مدیر باشگاه، اقدام به برنامه ریزی برای تاسیس آکادمی کرد تا نسل جدیدی را به فوتبال ملی ایران تحویل دهد.

پرسپولیس، آکادمی فوتبال خود را با این باور تاسیس کرد که فوتبال پایه نیاز بیشتری به سرمایه گذاری نسبت به بزرگسالان دارد و در صورت توجه کافی به تحصیلات آکادمیک و آموزش‌های مناسب، نتایج بهتری را در آینده کسب می‌کند. از اهداف آن‌ها نیز تاسیس صدها شعبه مدرسه فوتبال در کشور است که تاکنون به تعداد قابل توجهی از آن دست پیدا کرده‌اند.

آکادمی فوتبال پرسپولیس با فرستان تعدادی از مربیان خود به برزیل برای آموزش، سعی کرد تا زیرساخت‌های خود را بهبود بخشد و با تقویت سخت افزارهای خود مانند خوابگاه برای بازیکنان شهرستانی، زمین چمن، استخر، سالن بدنسازی و دیگر امکانات، فضای مناسبی را برای پرورش نسل آینده و تیم های پایه باشگاه فراهم کند.

حمید استیلی که در زمان آغاز به کار آکادمی مدیریت آن را برعهده داشت، با همکاری دیگر مسئولان موفق شد تیم زیر ۱۵ سال را به تورنمنتی که در مالزی برگزار شد بفرستد. در جریان این مسابقات، دو بازیکن از آکادمی فوتبال پرسپولیس نیز به لیگ پرتغال پیوستند.

مسئولان آکادمی با نظارت بر روی نماینگی‌های خود در سطح شهرستان‌ها، بازیکنان برتر و بااستعداد را به تیم پایتخت منتقل می‌کنند تا در شرایط مناسب‌تری پرورش پیدا کنند. همچنین آکادمی فوتبال پرسپولیس با تلاش برای انتقال بازیکنان از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان، می‌تواند در هزینه‌های باشگاه برای جذب بازیکن‌های گران قیمت از تیم‌های دیگر موثر باشد.

گالری تصاویر :

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام