آنالیز فنی آرسنال و نیوکاسل

آنالیز فنی آرسنال و نیوکاسل

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های خارجی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی آرسنال و نیوکاسل بازی بین آرسنال و نیوکاسل بین دو تیم بالای جدول بود که انتظار میرفت بازی بازی مهیج داشته باشیم اما دو تیم با احتیاط پا به زمین مسابقه گذشتند مخصوصا نیوکاسل که کاملا به تساوی راضی بود.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

در ۱۵ دقیقه ابتدایی پس از چند حمله آرسنال بازی در اختیار نیوکاسل قرار گرفت  وسعی در فشار به ویژه از سمت راست به کمک ترییپیر  داشتن که نتیجه خاصی نداشت.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم آرسنال بازیرو به دست گرفت و بازی کنش گرا در دستور کارشون بود با پاس های متوالی سعی در نزدیک شدن به سمت دروازه نیوکاسل داشتند و بیشتر تاکید به بردن توپ برای ساکا و نفوذ توسط ساکا بود ولی ناموفق بودند.

۱۵ دقیقه سوم

بازی پر برخوردی در میانه زمین بود و نیوکاسل پرس از بالا را در دستور داشت و آرسنالی ها مجبور به دادن پاس های متوالی در زمین خود برای بازیسازی بودند که موقعیت خاصی پیش نیومد و تنها موقعیت های خطرناک بازی از شروع مجدد ها پیش آمد.

آنالیز فنی آرسنال و نیوکاسل

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

آرسنالی ها در ۳ یا ۴ دقیقه ابتدایی فشار زیادی برای گلزنی آوردند و به بازی سرعت دادند اما ناموفق بودند و نتوانستند به حمله ها ادامه بدهند و مابقی بازی آرام پیش رفت و به پاس های متوالی و کوتاه خود ادامه دادند.

۱۵ دقیقه دوم

و در ۱۵ دقیقه دوم هم بازی به همین شکل ادامه یافت و اتفاق خاصی نیفتاد و چند نفوذ ارسنال توسط ساکا شکل گرفت که نصفه و نیمه ثمری نداشت و نیوکاسل به بازی تدافعی خود ادامه داد نکته مورد توجه در کل بازی توپ های زیاد سرگردان تو بازی بود که از طرف بازیکنان دو تیم دفع می شد.

۱۵ دقیقه سوم

در دقایق پایانی آرسنالی ها حملات خود را از مرکز زمین و عمق دفاع نیوکاسل طراحی کردند که توانستند چندین فرصت خطرناک بسازند ولی در نهایت در گلزنی ناموفق بودند و یک صحنه مشکوک به پنالتی هم رخ داد. در این بازی نیوکاسل با مهار اودگارد به خوبی جلو بازیسازی آرسنالی هارو گرفت و ارتتا هم نقشه دیگری برای باز کردن گره بازی نداشت.

آنالیز فنی آرسنال و نیوکاسل

آمار کامل بازی

آنالیز فنی آرسنال و نیوکاسل

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام