آنالیز فنی استون ویلا و تاتنهام

آنالیز فنی استون ویلا و تاتنهام

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های خارجی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی استون ویلا و تاتنهام، با توجه به بازی خوب تاتنهام و مالکیت بالا این استون ویلا بود که برنده بازی شد.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی توپ و مالکیت دراختیار تیم استون ویلا بود و آن ها سعی میکردند با دادن پاس های متوالی و ارسال پاس های بلند به پشت مدافعان تیم تاتنهام خطوط پرسینگ تاتنهام را بشکنند و به گل برسند. آن ها توانستند در این ۱۵ دقیقه اول از طریق کانتر اتک زدن به ۲ موقعیت نصفه و نیمه برسند. و تیم استون ویلا در هنگام از دست دادن توپ به پرس میانی روی می آورد و سعی میکردند از میانه های زمین اقدام به توپ گیری کنند. اما تیم تاتنهام در ۱۵ دقیقه ابتدایی سعی بر پرس از بالا و تحت فشار قرار دادن مدافعان تیم استون ویلا میکرد. آن ها سعی میکردند با گرفتن توپ در نیمه زمین استون ویلا دست به حملات سریع بزنند که در نهایت ۱۵ دقیقه ابتدایی ناکام بودند.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم این تیم کونته بود که رفته رفته مالیکت  رو در دست گرفت و اقدام به گردش توپ زیاد برای رسیدن به دروازه تیم استون ویلا میکرد. برنامه اصلی تیم تاتنهام برای رسیدن به گل بردن توپ به کانال های کناری و صاحب توپ کردند وینگ بک ها و وینگر های خود و  ارسال از کانال های کناری برای صاحب توپ کردند تک مهاجم هدف خود هری کین بود. و تیم استون ویلا در ۱۵ دقیقه دوم سعی کرد با ایجاد یک خطوط دفاعی فشرده و منظم و چشم دوختن به ضد حملات هم از دروازه تیم خود محافظت کنند و هم نیم نگاهی به گل زدن داشته باشد.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول بازهم این تیم تاتنهام بود که مالک میدان و بازی بود. در این ۱۵ دقیقه پایانی تاتنهامی ها علاوه بر اجرای برنامه اصلی خود یعنی بازی سازی از کانال های کناری سعی کردند با دادن پاس های متوالی زیاد و شیفت های متوالی زیاد و جابه جایی بازیکنان خود سعی کردند فشار را بر روی دروازه تیم استون ویلا زیاد کنند. تاتنهام در این ۱۵ دقیقه چند باری هم اقدام به نفوذ از عمق تیم استون ویلا کردند. تاتنهام با ایجاد ۲ موقعیت خطرناک بر روی دروازه تیم استون ویلا خطرساز شد. تیم آقای آمری بازهم همانند ۱۵ دقیقه قبل با ایجاد یک دفاع فشرده و و چشم دوختن به ضد حملات سعی برمدیریت بازی در دقایق آخر را داشت.
آنالیز فنی استون ویلا و تاتنهام

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم بازی در دقایق ابتدایی بازی کاملا پایاپای پیش می رفت. استون ویلا تونست از طریق یک شوت و اشتباه بده لوریس و مدافعان تیم تاتنهام به گل برسد. این گل زود هنگام باعث شد تیم تاتنهام کاملا آشفته بشود و نبض بازی ر ا از دست بدهد. بعد از گل تیم استون ویلا دست به کار جالبی زد و اقدام به پرس از جلو کرد که این کار باعث شد علاوه برکنترل بازی بعد از گل  تیم استون ویلا از آشفتگی دفاع تاتنهام استفاده کنند و به چند موقعیت و ضربات ایستگاهی برسند.

۱۵ دقیقه دوم

در این ۱۵ دقیقه ابتدا کونته برای گرفتن دوباره نبض بازی اقدام به تعویض کرد. یک هافبک را به میدان فرستاد. آقای آمری برای محکم کردن کمربند میانی و دفاعی یک مهاجم را به بیرون کشید و یک مدافع را میدان فرستاد. در این ۱۵ دقیقه هم تیم استون ویلا بازهم عقب ننشست و با پرس از بالا سعی کرد که اجازه ندهد تاتنهام  اقدام به بازیسازی کنند. همین پرس خوب استون ویلا باعث شد در این ۱۵ دقیقه اشتباهات بازیکنان تاتنهام به شدت بالا برود و همین امر باعث شد که تیم استون ویلا با با یک توپ گیری در زمین تاتنهام دوبار به گل برسد.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی بازی تیم استون ویلا سعی بر کنترل و آرام  کردند بازی داشتند. در این امر هم موفق بودند و اجاز ندادن تیم تاتنهام حملات زیادی انجام دهد. اما در این ۱۵ دقیقه کونته بازهم برای گرفتن نبض بازی و ایجاد طروات دوباره در خط میانی و هجومی دست به تعویض زد. بازهم به علت نبود هافبک های بازی ساز تاتنهام در شکستن خطوط تیم استون ویلا ناموفق بود.
آنالیز فنی استون ویلا و تاتنهام

آمار کامل بازی

آنالیز فنی استون ویلا و تاتنهام

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام