آنالیز فنی بارسلونا و بتیس

آنالیز فنی بارسلونا و بتیس

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های خارجی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی بارسلونا و بتیس در کپا دل ری که با نتیجه ی ۲ بر ۲ به پنالتی کشیده شد.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

در شروع مسابقه بارسلونا مانند همیشه بازی مالکانه را هدف خود قرار داد تلاش کردند با پاس های فراوان و متوالی و با کمک هوش و هنر پدری راه به دروازه بتیس پیدا کنند. بتیس هم مانند اغلب حریفان بارسلونا بازی دفاعی را هدف خود قراردادند و بارسلونا نتوانست موقعیت های زیادی ایجاد کند.

۱۵ دقیقه دوم

بتیس کمی جلو آمد و فشار را بر توپ بیشتر کرد و چندین بار توانستند از اشتباهات مدافعان بارسلونا توپ گیری کنند که به لطف ارائوخو و ترشتگن دروازه بسته ماند.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول بارسلونا باز هم با پاس های زیاد بازی را کنترل میکرد و سرعت باز پس گیری توپ بسیار سریع بود. مخصوصا ارائوخو به میانه زمین آمده بود و به خوبی در توپ گیری کمک میکرد. بارسلونا در دقیقه ۳۷ توانست در یک ضد حمله از تکنیک دمبله به گل اول برسد. بتیس پس از دریافت گل، دو حمله خطرناک از سمت راست خط دفاعی بارسلونا جایی که روبرتو قرارداشت شکل داد که به لطف ترشتگن دروازه بارسلونا بسته ماند.
آنالیز فنی بارسلونا و بتیس

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم هم بازی به همان شکل نیمه اول و با پاس های پر تعداد ادامه دار شد. دو تیم هم سعی نکردند که به بازی سرعت بدهند.

۱۵ دقیقه دوم

پس از خروج دیانگ بتیس با مالکیت تقریبا ۷۰ درصدی بازی را در اختیار داشت و بارسا بازی دفاعی را انجام میداد اما خلق موقعیت خطرناکی انجام نشد.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی با ادامه حملات، بتیس موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند و پس از آن دوباره بارسلونا بازی را به دست گرفت اما نتوانستند موقعیتی جدی خلق کنند و تک موقعیت خطرناک بارسلونا به آفساید منجر شد.
آنالیز فنی بارسلونا و بتیس
در وقت های اضافه بازی در دقایقی بارسلونا و در دقایقی بتیس بازی را در اختیار داشت. در این بازی خیلی کم حرکات انفرادی و خلق موقعیت از بازیکنانی نظیر پدری و دمبله دیده شد و بازی نسبتا سرد بود.

آنالیز فنی بارسلونا و بتیس

آمار کامل بازی

آنالیز فنی بارسلونا و بتیس

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام