آنالیز فنی بارسلونا و اتلتیک مادرید

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های خارجی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی بارسلونا و اتلتیک مادرید، بارسلونا که در این بازی لواندوفسکی را به دلیل محرومیت در اختیار نداشت، از فاتی به عنوان مهاجم نوک استفاده کرد و پدری را به دو وینگرش یعنی رافینیا و فران تورس به عنوان وینگر چپ ترجیح داده بود، که البته در حملات پدری بیشتر در مرکز و منطقه ۱۴ بود و بالده در سمت چپ خط حمله دیده میشد و فورمیشن ۴-۳-۳ تبدیل به ۳-۴-۳ میشد. اتلتیکو مادرید هم با فورمیشن ۴-۴-۲ پا به میدان گذاشت و گریزمان در مرکز زمین نقش اصلی طراحی حملات را به عهده داشت.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

در ۱۵ دقیقه ابتدایی بارسلونا مانند همیشه بازی مالکانه و تیکی تاکا را سر لوحه کار خود قرار داده بود و با حرکات ترکیبی توسط هافبک ها و دمبله سعی در ایجاد موقعیت داشتند و همینطور چندین مرتبه با فشار در منطقه ۱۴ موفق به turn over شدند.

۱۵ دقیقه دوم

۱۵ دقیقه دوم هم به همان شکل ادامه یافت و دو تیم بلافاصله پس از دست دادن مالکیت pressure on the ball (فشار روی توپ) را از همان یک سوم دفاعی شروع میکردند. بارسلونا در دقیقه ۲۸ با ادامه برنامه خود موفق شد از حرکت بینظیر پدری و سپس ایجاد موقعیتش، توسط دمبله به تک گل بازی برسد.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول اتلتیکومادرید بلافاصله پس از دریافت گل شروع به پرس کرد و مابقی بازی را کاملا در اختیار داشت. بیشتر نفوذ ها از سمت چپ خط دفاعی بارسلونا جایی که بالده بود شکل میگرفت و جدی ترین موقعیت بوجود آمده توسط ترشتگن مهار شد.

آنالیز فنی بارسلونا و اتلتیک مادرید

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم اتلتیکومادرید همانند نیمه اول بازی را در دست داشت و سعی در گلزنی داشت و حملات بیشتر از سمت چپ خط دفاعی بارسلونا شکل میگرفت. که البته نتوانستند موقعیت خطرناکی ایجاد کنند و خط دفاع بارسلونا منسجم تر شده بود.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم ژاوی کسیه را به زمین بازی فرستاد تا در نبرد های میانه میدان به کمک تیمش بیاید و تا حدودی هم موفق بود و بازی نسبتا آرام شده بود، بارسلونا بازی را در میانه میدان تحت کنترل خود قرار داده بود.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی همانند نیمه اول بازیکنان اتلتیکومادرید پرس از بالارا دستور کار خود قرار داده بودند و زمان recovery ball (بازپس گیری توپ)خیلی کوتاه وسریع بود. همچنین سعی داشتند با پاس های نفوذ گریزمان به گل برسند. بارسلونا هم کاملا عقب نشسته بود و به دفاع رو آورده بود که با وجود آرائوخو کاملا موفق بودند و توانستند در جو سنگین متروپولیتانو مقاومت کنند و به پیروزی برسند.

آنالیز فنی بارسلونا و اتلتیک مادرید

آمار کامل بازی

آنالیز فنی بارسلونا و اتلتیک مادرید

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام