آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های داخلی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار در هفته بیستم لیگ برتر ایران پرسپولیس رده دومی در مقابل هوادار رده نهمی قرار گرفته بود که در بازی رفت پرسپولیس موفق شده بود با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد اما در این بازی شاگردان ساکت الهامی بودند که توانستند با گلی بحث برانگیز در دقیقه ۸۷ به پیروزی برسند.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

پرسپولیس با فورمیشن ۴-۴-۲ خطی و هوادار با فورمیشن ۳-۴-۳ مسابقه را شروع کردند؛ در این بازه، بازی در اختیار هوادار بود و همان طور که در نمودار مشاهده می کنید توالی پاس هایشان تا ۲۲ عدد هم رسید و هنگام پاس دادن همیشه ۲ یا ۳ گزینه برای پاس داشتند و در تمام مناطقی که توپ در گردش بود همیشه پر جمعیت بودند؛ بازیکنان هوادار میانه زمین یعنی مناطق ۷ تا ۱۲ را به خوبی پوشش داده بودند و در دفاع کاملا منظم و هماهنگ بودند و فشار زیادی بر بازیکنان پرسپولیس می آوردند و همین طور سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله بسیار سریع بود. اما پرسپولسی ها در حمله کاملا نا منظم بودند و سریعا توپ را از دست می دادند و تعداد پاس های اشتباه شان بسیار زیاد بود و در فاز دفاع هم هافبک دفاعی ها به راحتی فضای پشت باکس را به بازیکنان هوادار می دادند و اکثر اوقات سمت راست خط دفاعی خالی بود و اسماعیلی فر جا می ماند.

۱۵ دقیقه دوم

پرسپولیس کمی بهتر شد و بازی را در اختیار گرفتند و مانند بازی گذشته توپ را در منطقه ۱۴ برای دیاباته ارسال می کردند اما مدافعان هوادار به خوبی دو مهاجم هدف پرسپولیس را پوشش داده بودند؛ هوادار هم به پاس های متوالی و پر تعداد خود ادامه داد و نکته قابل توجه هماهنگی بسیار زیاد بازیکنان هوادار و پاس های بی نقصشان بود.

۱۵ دقیقه سوم

بازی پر برخورد شده بود و از جریان افتاده بود و در کل در این نیمه یک موقعیت از حرکت انفرادی عمری به وجود آمد که دیاباته به بدترین شکل آن را از دست داد.  

 

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

با ورود کامیابی نیا به جای اسد بیگی در نیمه دوم پرسپولیس توانسته بود مرکز زمین را به خوبی در اختیار بگیرد. اینبار پرسپولیسی ها بودند که اجازه نمی دادند بازیکنان هوادار از یک سوم میانی زمین جلوتر بروند.

۱۵ دقیقه دوم

بازی مانند ۱۵ دقیقه قبل بود و پرسپولیس با توجه به دفاع نفوذ ناپذیر هوادار ترجیح به استفاده از ارسال ها و اوت های بلند داده بود. همچنان مالکیت و میانه زمین را در اختیار داشت اما در خلق موقعیتی جدی ناکام بودند و پاس های که منجر به lines break بشود با وجود بازیکنی مانند ترابی دیده نشد.

۱۵ دقیقه سوم

با ورود سروش رفیعی تنوع در ایجاد موقعیت و تسلط کامل به زمین بیشتر شده بود. همینطور کار های ترکیبی در سمت چپ میان عمری و ترابی و امیری که از شگرد های پرسپولیسی ها بود دیده شد که شاید زودتر اتفاق می افتاد پرسپولیس می توانست به گل برسد. در نهایت هوادار بود که از اشتباه فاجعه بار فرجی به تک گل بازی برسد.  

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

آمار نیمه دوم

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

پاس های هر دو تیم در هر گردش پاس

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

میله ای تعداد شوت ها و درصد صحیح پاس ها

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

شوت های داخل و بیرون دروازه و تعداد شوت های داخل چارچوب گل شده

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

ضربات آزاد موفق و ناموفق و گل هایی که از ضربات آزاد موفق بدست آمده است

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

نمودار گل ها و نحوه ی به ثمر رسیدن گل

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام