آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های داخلی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی با ۱ دقیقه سکوت به یاد برترین فوتبالیست جهان ، پِله افسانه ای اولین تقابل یحیی گلمحمدی و حمید مطهری در قالب سرمربی آغاز شد . بازی سراسر هیجان و دیدنی و پر از اتفاق.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی بسیار جذاب شروع شد و در دقیقه ۵ روی هند سید علیرضا ابراهیمی در محوطه نساجی ، پنالتی به سود پرسپولیس اعلام شد و ولسیانی با یک ضربه بغل پا توپ به دروازه علیرضا حقیقی فرستاد اما تنها ۲ دقیقه بعد از گل پرسپولیس ،  ایوب کلانتری که صاحب یک ضربه ایستگاهی از پشا محوطه جریمه پرسپولیس شده بود دروازه علیرضا بیرانود باز کرد تا بازی ر ۱۰ دقیقه ابتدایی به نتیجه ۱-۱ برسد.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم بازی پایا پای دنبال می شد تا اینکه علیرضا حقیقی در دقیقه ۲۰ یک پاس اشتباه به محمد عمری جوان داد و او هم با یک شوت سرکش تک با تک خودش به گل تبدیل کرد تا مجدد سرخ ها جلو بیفتند در ادامه مجدد نساجی شروع به فشار آورد اما عطش پرسپولیسی ها برای گل زنی و آرامشی که داشتند باعث می شد کنترل بازی در دست داشته باشند چه بسا موقعیتی تک با تک هم حقیقی در دقیه ۲۸ از ترابی گرفت ، ترابی در این بازی دوندگی بالایی داشت اما بسیار زیاد توپ از دست می داد .

۱۵ دقیقه سوم

نکته خیلی مهم و چشمگیر این بازی پاس های بسیار دقیق و سالمی بود که بیرانود با پا برای هم تیمی هایش می فرستاد و دقیقا در دقیقه ۳۱ روی یک ضد حمله شروع مجدد فوق العاده بیرانوند به صادقی و فرار تند و تیز عمری و دریافت توپ از صادقی با اعتماد بنفس سرشار و راحتی حقیقی را دریبل زد و گل سوم سرخ هارو به ثمر رسوند . در ادامه هم تمرکز کافی مازندرانی ها نداشتند و توپ و میدان در اختیار پرسپولیسی ها بود و در دقیقه ۳۹ هم صادقی تعویض اجباری شد و از بازی بیرون رفت.  
آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

با شروع بازی پس از نیمه مربیان قرمز ها همچنان پرشور و حرارت برای گلزنی بودن و در مقابل تیم مطهری هم سعی بر پرس از بالا و رسیدن به گل داشت اما پاس کاری های سالم و درست و کوتاه پرسپولیسی ها آن هارا از پرس خارج و به زمین حریف می آورد چه بسا در همین ۱۵ دقیقه ۲ گل دیگر هم در دقایق ۵۱ و ۵۵ توسط دانیال اسماعیلی فری که با بیرون رفتن صادقی یک خط به جلو آمد و صفروف جای اورا در دفاع راست گرفت. نکته مهم دیگر هم اخراج مهدی ترابی در دقیقه ۶۰ از بازی بود که در ابتدا به خاطر درگیری با موسوی هر دو کارت زرد گرفتن و پس از آن آقای صفایی داور مسابقه به سرعت کارت قرمز به ترابی نشان داد و بعد از بازی اذعان داشت که حرف ناشایستی از او شنیده و تصمیمش کاملا درست است.

۱۵ دقیقه دوم

۱۵ دقیقه دوم بازی هم به تعویض مربیان و تغییر ترکیبشان گذشت و پاس های فروانی که مازندرانی ها به هم میدادند و دنبال راهی برای گلزنی و استفاده از فرصت ۱۰ نفره شدن پرسپولیس بودند.

۱۵ دقیقه سوم

۱۵ دقیقه پایانی و ۵ دقیقه وقت اضافه مسابقه هم به همین منوال ادامه پیدا کرد و ناتوانی نساجی در گلزدن و ورود به محوطه جریمه پرسپولیس ادامه داشت و در نهایت ایستگاه پایانی دو تیم در نیم فصل اول با نتیجه ۵ بر ۱ به سود قرمز های پایتخت تمام شد.
آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

آمار نیمه دوم

آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

پاس های هر دو تیم در هر گردش پاس

آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

میله ای تعداد شوت ها و درصد صحیح پاس ها

آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

شوت های داخل و بیرون دروازه و تعداد شوت های داخل چارچوب گل شده

آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

ضربات آزاد موفق و ناموفق و گل هایی که از ضربات آزاد موفق بدست آمده است

آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

نمودار گل ها و نحوه ی به ثمر رسیدن گل

آنالیز فنی پرسپولیس و نساجی

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام