آنالیز فنی پاریس سن ژرمن و بایرن مونیخ

آنالیز فنی پاریس سن ژرمن و بایرن مونیخ

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های خارجی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی پاریس سن ژرمن و بایرن مونیخ در بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پاریس سن ژرمن میزبان بایرن مونیخی بود که بدون از دست دادن امتیازی به این مرحله رسیده بود؛ و در نهایت بایرن بود که با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

بایرن بازی را تهاجمی شروع کرد و بیشتر توپ ها برای کومان در سمت چپ خط حمله ارسال می شد. نقشه اصلی در حمله همان ارسال به کنار و نفوذ از آن مناطق بود. در فاز دفاعی استحکام  فوق العاده زیاد خط میانی اجازه عبور بازیکنان پاریس را از میانه میدان نمی داد. جایی که گورتزکا و کیمیچ میانه زمین را در اختیار داشتند و سانه هم برای توپ گیری و طراحی حملات به میانه زمین می آمد. در هنگام انتقال از دفاع به حمله بسیار سریع بودند به شکلی که در کمتر از ۵ ثانیه به دروازه پاریس می رسیدند. اما پاریس که امباپه را از ابتدا در اختیار نداشت با فورمیشن ۴-۴-۲ خطی بازی را شروع کردند و در هنگام حملات مسی که در شروع مهاجم هدف بود به میانه های میدان می آمد تا ایجاد موقعیت کند اما بیشتر پاریس مشغول دفاع بود که در دفاع بعضی اوقات به فورمیشن ۴-۵-۱ تغییر شکل می دادند و در انتقال از دفاع به حمله سرعت بازی را پایین می آوردند و ابتدا با پاسکاری در خط دفاعی، به حمله می رفتند.

۱۵ دقیقه دوم

پاریس توانست کمی به خود بیاید ور در هنگام حمله به بازی عرض می دادند و به لب خط می رفتند و سعی در دادن پاس های نفوذی داشتند؛ نکته قابل توجه آمدن به مسی تا یک سوم دفاعی خود برای طراحی حملات بود. بایرن هم به همان شیوه قبل به بازی ادامه داد.

۱۵ دقیقه سوم

بازی فیزیکی میان هافبک های دو تیم دیده می شد و در این بازه زمانی پاریس توانسته بود بازی را در دست بگیرد و باز هم با عرض دادن به بازی و پاس های نفوذ می خواستند به دروازه بایرن برسند.

 

آنالیز فنی پاریس سن ژرمن و بایرن مونیخ

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

در اوایل نیمه دوم مالکیت توپ برای پاریس سن ژرمن بود اما در یک حمله سریع و غافلگیرانه بایرن توسط کومان که با ورود دیویس و خروج کانسلو تک گل بازی را به ثمر برساند پس از گل بایرن فشار را بیشتر کرد. با پاس متوالی و سریع به گونه ای که بازیکنان چشم بسته یکدیگر پیدا می کردند و به دروازه پاریس فشار می آوردند. شاگردان گالتیه چاره ای جز دفاع نداشتند و چشم به ضد حملات داشتند که باز هم ناموفق بودند.

۱۵ دقیقه دوم

باز هم بازیکنان بایرن مونیخ مالکیت توپ را با پاس های عرضی و طولی در اختیار داشتند و مانند کل بازی سرعت بازی بسیار بالا بود. در مرکز زمین پر تعداد بودند و سعی می کردند از سمت چپ خط دفعی پاریس جایی که مندز هنگام نفوذ ها جا می ماند عبور کنند به خصوص با استفاده از خلاقیت موسیالا.

۱۵ دقیقه سوم

بایرن کمی عقب نشینی کرد و پاریس توپ و مالکیت را در اختیار داشت. با ورود امباپه و سپس ویتینیا به فورمیشن ۳-۴-۳ تغییر شکل دادند به شکلی که مندز وینگر چپ و امباپه در نوک و ویتینیا وینگر چپ بود. نیمار به عنوان هافبک چپ و مسی در مرکز خط میانی بود که با تکنیک انفرادیش و قدرت رهبریش تیم را به جلو می برد اما در نهایت بایرن برنده بازی بود.

آنالیز فنی پاریس سن ژرمن و بایرن مونیخ

آمار کامل بازی

آنالیز فنی پاریس سن ژرمن و بایرن مونیخ

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

X