آنالیز فنی رئال مادرید و والنسیا

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های خارجی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی رئال مادرید و والنسیا در کپا دل ری (جام حذفی اسپانیا) که در نهایت بازی به ضربات پنالتی با نتیجه یک بر یک کشیده شد.

۱۵ دقیقه اول

در شروع بازی رئال مادرید و والنسیا هردو تیم بازی محتاطانه را دستور کار قرارداده بودند و رئال مادرید با پاس های متوالی و ساخت فضا سعی در ایجاد موقعیت برای خود بود و بیشتر مواقع توپ را به سمت چپ خط حمله میبردند و با استفاده از تکنیک وینیسیوس چندین موقعیت خطرناک داشتند اما به گل نرسیدند والنسیا هم تمام هدفش ضد حملات بود و برنامه ویژه ای داشتند و توانستند موقعیت ایجاد کنند که خطرناک تر از موقعیت های رئال بود اما آنها هم در گلزنی ناموفق بودند.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم بازی کاملا آرام بود و بیشتر توپ ها در میانه میدان از دست میرفت.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه نخست رئالی ها کمی تغییر روش دادند و استفاده از پاس های عمودی را هدف خود قراردادند که توانستند در دقیقه ۳۷ بنزما را با دروازه بان تک به تک کنند و به پنالتی برسند و اولین گل خود را بزنند مابقی بازی ارام پیش رفت و دوتیم به نتیجه راضی بودند والنسیا هم ریسک نکرد و برای گلزنی خیلی فشار نیاوردند.
آنالیز فنی رئال مادرید و والنسیا

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

در ابتدا نیمه دوم والنسیا موفق شد با یک ارسال از غافلگیری بازیکنان رئال به گل تساوی دست یابد؛ بعد از به ثمر رسیدن گل بازی آرام شد و دوتیم توانایی رد شدن از دفاع یکدیگر را نداشتند و دست به ریسک هم نمیزدند، بیشتر سعی میکردند با ارسال توپ از میانه زمین خلق موقعیت کنند.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم از طرف دو تیم بازی مالکانه ارائه شد و بازی با پاس های کوتاه دنبال میشد و بیشتر تایم صرف مصدومیت بازیکنان شد.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی هم دوتیم به همان شکل بازی کردند و در دقایقی والنسیا توپ را دراختیار داشت و پاسکاری میکردند و در دقایقی هم رئال در اختیار داشت که بیشتر هم در یک سوم میانی بودند و نمیتوانستند دو تیم وارد یک سوم دفاعی یکدیگر شوند. اما رئال در ۳ دقیقه پایانی شروع به فشار آوردن از سمت راست توسط اسنسیو کرد.
آنالیز فنی رئال مادرید و والنسیا
در وقت های اضافه بازی باز هم آرام پیش رفت و تیم ها ریسک نمیکردند باتوجه به مصدومیت های زیاد در مسابقه و فشار زیادی که به بازیکنان به خاطر فشردگی های مسابقات آمده بود به تساوی و رفتن به ضربات پنالتی راضی بودند.

آنالیز فنی رئال مادرید و والنسیا

آمار کامل بازی

آنالیز فنی بارسلونا و منچستر یونایتد

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام