آنالیز فنی تراکتور و نساجی

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های داخلی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی تراکتور و نساجی موقعیت های زیاد تراکتور باز هم گلی در برنداشت مخصوصا با واکنش های خوب علیرضا حقیقی همینطور باید به شروع مجدد و بازیسازی های خوب حقیقی در این بازی توجه داشت.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

در۱۵ دقیقه اول مسابقه بازی محتاطانه پیش میرفت و دو تیم سعی داشتند مرکز زمین رو در اختیار بگیرند و تجمع بازیکنان زیاد بود که صفا هادی به خوبی برای تراکتور این کارو انجام داد و در ادامه بیشتر توپ ها در سمت چپ حمله برا عباس زاده فرستاده می شد.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم بازی کاملا ارومی مشاهده میشد و بازیسازی از صفاهادی برای تراکتور از نزدیک به خط دفاع صورت میگرفت و نساجی  هم چشم به ضد حملات دوخته بود که نتیجه خاصی نداشت.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول نساجی شروع به بازی هجومی شروع کرد که با ۱۱ پاس متوالی و شوتی از پشت محوطه جریمه به گل رسید نساجی که پرس در دستور کار داشت بعد از سه دقیقه پس از  گرفتن توپ در مرکز زمین و گرفتن خطا کنار محوطه از یک ضربه ازاد به گل دوم رسید در ادامه تراکتور سعی در اروم کردن بازی داشت و در دقایق پایانی یک توپ به تیر دروازه نساجی زد‌نکته قابل توجه خط میانی بسته دو تیم و فضای کم بود اما بعد از رد شدن از خط میانی خط دفاع دوتیم بسیار اسیب پذیر بود  

آنالیز فنی تراکتور و نساجی

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

در نیمه دوم تراکتور بازی رو برای گل زدن وجبران نتیجه شروع کرد نقشه تراکتور بردن توپ به سمت راست محوطه نساجی و زدن شوت از پشت محوطه بود که چند موقعیت خطرناک هم بوجود آوردند ولی در گلزنی ناموفق بودند نساجی هم کاملا در دفاع بود.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم تراکتور به پاس های بلند رو اورد که باز هم در ایجاد موقعیت در محوطه نساجی ناموفق بود و بازهم خلق موقعیت از پشت محوطه جریمه نساجی بود. نساجی هم ضد حملات خطرناکی داشت و به خوبی از فضای زیاد بین مدافعان تراکتور استفاده کردند فقط در ضربات اخر بی دقت بودند.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه انتهایی بازی تراکتور تمام تلاش خودشون برای گلزنی کرد و بیشتر توپ ها برای آلوز ارسال می شد که شاید اگر زودتر به این شکل بازی میکردن به گل میرسیدند.

آنالیز فنی تراکتور و نساجی

آمار نیمه دوم

آنالیز فنی تراکتور و نساجی

پاس های هر دو تیم در هر گردش پاس

آنالیز فنی تراکتور و نساجی

میله ای تعداد شوت ها و درصد صحیح پاس ها

آنالیز فنی تراکتور و نساجی

شوت های داخل و بیرون دروازه و تعداد شوت های داخل چارچوب گل شده

آنالیز فنی تراکتور و نساجی

ضربات آزاد موفق و ناموفق و گل هایی که از ضربات آزاد موفق بدست آمده است

آنالیز فنی تراکتور و نساجی

نمودار گل ها و نحوه ی به ثمر رسیدن گل

آنالیز فنی تراکتور و نساجی

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام