آنالیز فنی منچستر یونایتد و منچستر سیتی

آنالیز فنی منچستر یونایتد و منچستر سیتی

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های خارجی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی منچستر یونایتد و منچستر سیتی منچستر یونایتد که مسابقه رفت را با نتیجه ۶-۳ شکست خورده بود در این بازی کاملا محتاطانه عمل کرده بود و شاگردان اریک تن هاخ هدفشان ابتدا گل نخوردن بود و کاملا عقب نشسته بودند. منچستر با فورمیشن ۴-۲-۳-۱ پا به زمین مسابقه گذاشته بود و در این مسابقه از لوک شاو به عنوان دفاع وسط استفاده شده بود. حضور تن هاخ دستیار قدیمی گواردیولا در مقابلش جذابیت بازی را دو چندان میکرد.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

منچسترسیتی کاملا بازی را در اختیار داشت و با پاس های متوالی خودشان را به دروازه یونایتد نزدیک میکردند و بیشتر توپ ها به منطقه ۱۳ برده میشد که توسط مدافعان یونایتد دفع میشد نکته جالبی که باید بهش توجه کرد این است که بازیکنان سیتی پس از ۴۴ پاس متوالی بدون هیچ خلق موقعیتی توپ را از دست دادند اما یونایتدی ها با ۷ پاس موقعیتی جدی خلق کردند.

۱۵ دقیقه دوم

بازی کماکان در اختیار یاران گواردیولا بود اما نتوانستند موقعیتی جدی بر دروازه یونایتدی ها ایجاد کنند؛ مخصوصا که هالند به خوبی مهار شده بود و اجازه نمیدادند که به او توپی برسد.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول بازیکنان منچسترسیتی بیشتر سعی داشتند که توپ را برای دیبروینه انتقال دهند تا برای هالند موقعیت ایجاد کنند که نتیجه خاصی نداشت اما ضدحملات یونایتدی ها بسیار خطرناک بود و سرعت انتقال توپ از دفاع به حمله بسیار زیاد بود و اگر رشفورد کمی دقت داشت میتوانستند به گل برسند.
آنالیز فنی منچستر یونایتد و منچستر سیتی

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

بازیکنان سیتی استفاده از خلاقیت و تکنیک فردی را به بازی خود اضافه کردند و بالاخره توانستند با استفاده از پاس های نفوذ دیبروینه به موقعیت برسند و گلزنی کنند.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم بازی نسبتا آرام شد و بازیکنان یونایتد نمیتوانستند راهی برای رسیدن به دروازه منچسترسیتی پیدا کنند و یاران گواردیولا توپ و زمین را در اختیار داشتند.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی شیاطین سرخ توانستند ضدحملات خطرناکی شکل بدهند و خیلی سریع توپ را برای رشفورد ارسال کنند و در دقایق ۷۸ و ۸۲ به گل برسند و بازی را با پیروزی به پایان برسانند.
آنالیز فنی منچستر یونایتد و منچستر سیتی

آمار کامل بازی

آنالیز فنی منچستر یونایتد و منچستر سیتی

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام