پشت پرده منتفی شدن دو ستاره تیم ملی

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (بیرون بازی) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ،تمدید قرارداد محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده حضور این دو بازیکن را در پرسپولیس منتفی می‌کند.

پشت پرده منتفی شدن دو ستاره تیم ملی

همانطور که در خبرها آمده بود، محمدحسین کنعانی‌زادگان و شجاع خلیل‌زاده دو ستاره ملی پوش فوتبال ایران که در باشگاه الاهلی قطر توپ می‌زنند، با پیشنهاد تمدید قرارداد این باشگاه مواجه شدند و قراردادشان را با الاهلی تمدید کردند. کنعانی‌زادگان به مدت ۲ فصل و شجاع هم به مدت یک فصل دیگر قرارداد خود را با الاهلی تمدید کردند تا عملا بازگشت این دو بازیکن به فوتبال ایران برای سال بعد منتفی شود.

این درحالی بود که خیلی‌ها فکر می‌کردند این دو بازیکن با اتمام قراردادشان با الاهلی بار دیگر به فوتبال ایران و باشگاه سابقشان پرسپولیس برمی‌گردند. هم شجاع و هم کنعانی‌زادگان بارها در مصاحبه‌های خود عنوان کردند که در صورت بازگشت به فوتبال ایران، پیراهن پرسپولیس را برتن می‌کنند. از مدت‌ها قبل مدیران الاهلی پیشنهاد تمدید قرارداد را به دو بازیکن ایرانی خود داده بودند و منتظر بودند تا این دو بازیکن جواب نهایی را به آن‌ها بدهند.

شجاع و کنعانی‌زادگان هم پاسخ نهایی به پیشنهاد تمدید قرارداد را به بعد از اردوی تیم ملی دو دیدار دوستانه تیم ملی مقابل کنیا و روسیه موکول کردند. در نهایت هم دو مدافع سابق پرسپولیس تصمیم گرفتند به پیشنهاد تمدید قرارداد با الاهلی پاسخ مثبت بدهند و در این تیم ماندنی شوند. دلیل اصلی تمدید قرارداد این دو بازیکن هم به مسائل مالی برمی‌گردد. شجاع و کنعانی پول خوبی در قطر می‌گیرند و نمی‌خواستند این فرصت را از دست بدهند.

از همین رو تصمیم به تمدید قرارداد گرفتند. همچنین قیکت بالای دلار و درآمد ارزی این دو بازیکن در قطر هم باعث شد تا آن‌ها منتظر سایر پیشنهادات نمانند و بلافاصله قراردادشان را تمدید کنند. به این ترتیب و با منتفی شدن بازگشت کنعانی‌زادگان و خلیل‌زاده به پرسپولیس، مدیران این باشگاه باید مدافعان فعلی خود را نگه دارند و یا در صورت نیاز از بازار داخلی خرید انجام دهند.


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام