Bitter news for Iranian football

خبر تلخ برای فوتبال ایران

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، استقلال به صورت قطعی از این دوره از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد و تیم دیگری جایگزین آبی‌های پایتخت می‌شود.

باشگاه استقلال

استقلال برای دومین بار از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد. مدیران باشگاه موفق نشدند که در موعد مقرر، مطالبات خود را که طلب استراماچونی در صدر آن‌ها قرار داشت، پرداخت کنند. رایزنی‌های تیم مدیریتی علی فتح‌الله‌زاده برای دریافت ۱۰۰میلیارد تومان از همراه اول نیز بی‌نتیجه بود تا آبی‌های پایتخت برای دومین سال متوالی نتوانند در این پیکارها شرکت کنند.

دو روز پیش بود که محمدحسین زرندی مدیررسانه‌ای استقلال اعلام کرد که مدیرعامل این باشگاه نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرده و خواستار دریافت مهلت زمان بیشتر جهت ارسال مدارک و تسویه حساب با طلبکاران شده است. شنیده می‌شود که فدراسیون فوتبال نیز با AFC مذاکراتی داشته تا زمان بیشتری جهت تکمیل مدارک و دریافت مجوز حرفه‌ای به کشورها داده شود که این مسئله از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا رد شده و ۳۱ مارس، آخرین مهلت ارسال مدارک عنوان شده است.

نکته ناراحت‌کننده برای هواداران استقلال این است که حتی در صورت تکرار قهرمانی آبی‌ها در لیگ برتر و یا بالای سر بردن کاپ قهرمانی جام حذفی نیز نمی‌تواند بلیت بازگشت آن‌ها به آسیا صادر شود. پی‌گیری‌ها نشان می‌دهد که همان تاریخی که از قبل تعیین شده بود (۳۱ مارس)، آخرین فرصت مدیران باشگاه برای تسویه با طلبکاران بوده و تیم‌هایی که تا این زمان بدهی‌های خود را پرداخت نکرده باشند، حتی در صورت قهرمانی در رقابت‌های در حال برگزاری نیز مجوز حرفه‌ای دریافت نمی‌کنند.

بدون شک خبر حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا، تلخ‌ترین خبر برای هواداران این تیم است که در سایه عملکرد مدیران امروز و گذشته باشگاه به وقوع پیوسته است. با توجه به کنار رفتن آبی‌ها از بزرگترین تورنمنت فوتبالی در سطح قاره، تغییرات مدیریتی در این باشگاه دور از ذهن نیست و احتمالا باید شاهد جدایی تعداد زیادی از مدیران و اعضای هیئت مدیره استقلال، پس از اعلام خبر رسمی حذف از آسیا باشیم.


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام