فرزاد آشوبی : تصمیمات سازمان لیگ به نفع فوتبال ما نیست

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار باشگاه ها)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال :فرزاد آشوبی پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با وضعیت این تیم دقایقی مصاحبه کرد :

فرزاد آشوبی آی تی فوتبال

او ادامه داد : در این که در النصر بازیکنان با کیفیتی وجود دارد شکی نیست اما قبل از این پرسپولیس ۱۰ نفره شود بازی شانه به شانه داشت و النصر تیم با کیفیتی بود .

این شخص در ادامه افزود : از سعید صادقی انتظار زیادی در این دیدار می رفت زیرا بازیکن بزرگ مرد بازی های بزرگ است

از آشوبی در رابطه با ضعف گلزنی پرسپولیس پرسیدند که گفت : در این که پرسپولیس نیاز به یک مهاجم خوب گل زن دارد شکی نیست ولی به نظر من تیم یحیی باید دو مهاجم با کیفیت داشته باشد که موقعیت ۲۰درصدی را هم بتواند تبدیل به گل کند .

از او در رابطه با عملکرد شهاب زاهدی پرسیدند که گفت : زاهدی مهاجم با کیفیتی است اما همه دیدید که او در مقابل النصر با استرس داشت بازی می کرد و همچنین موضوعاتی تمرکز یک فرد را به هم می ریزد .

او ادامه داد : نمایندگان ایران در هفته اول از نظر نتیجه خوب کار کردند و نساجی با وجود کسب سه امتیاز دچار فشار و استرس بود .

از آشوبی در رابطه با عملکرد سپاهان پرسیدند که گفت : آن ها بازی برده را مساوی کردند و باید تمام تمرکز خود را داخل زمین مسابقه بگذراند تا بتوانند نتیجه لازم را بگیرند .

او در رابطه با تعطیلی لیگ برتر گفت : تصمیمات سازمان لیگ به نفع فوتبال ما نیست در حالی که لیگ باید برگزار شود به دلیل تیم ملی امید در بازی های هانگژو و لیگ قهرمانان آسیا تعطیل می کنند و از این رو نیز با سرمربیان امید و بزرگسال مشورت می کنند و کار خود را می کنند .


ارتباط‌‌با‌ما 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

X