دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، فتح الله زاده در اظهار نظری جنجالی نسبت به رای کمیته انظباطی ، اعتراض کرد .

در جریان دیدار دیروز تیم های استقلال و پیکان ، ساپینتو در جریان بازی و همچنین در کنفرانس خبری نسبت به وضعیت قضاوت دیدار بازی از الفاظی رکیک و بد استفاده کرد که مترجم نیز از ترجمه صریح آن خودداری کرد . بلافاصله درگیری ها آغاز شد و کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال ایران ، این مربی استقلال را ۲ جلسه از همراهی تیمش محروم کرد و همچین جریمه نقدی نیز در نظر گرفت .

فتح الله زاده در پاسخ به این واکنش به کمیته انظباطی ، گفت : اگر رفتارهای سایر مربیان این گونه باشد ، فدراسیون با آن ها چنین برخوردی نمی کند . تبعیض بین مربیان داخلی و خارجی اصلا مورد قبول نیست .

برای مربی ما حاشیه درست می کنند و می خواهند که ما روند رو به رشد نداشته باشیم . خداروشکر استقلال به شرایط آرمانی خوب گذشته برگشته است و بردهای این هفته های اخیر نوید یک قهرمانی شیرین را می دهد .

 

 

برخی از مسئولان به دنبال ایجاد و جریان سازی هیاهو در فوتبال ایران هستند . اعتراض ما نسبت به علکرد داوران بسیار درست است . اگر تیم دیگری این چنین اعتراض کند با او چه برخوردی خواهید داشت ؟ انصاف در فوتبال ایران رعایت نمی شود .

بنده خودم به طور جدی پیگیر این مسائل خواهم بود و بدانید که با چوب لای چرخ کردن نمی توانید جلوی استقلال بایستید . از تمام زحمات هواداران و بازیکنان و کادر فنی و همچنین مربی تیم تشکر می کنم و تمام تلاشم را می کنم تا شرایط ایده آل را برای آن ها فراهم کنم .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام