دوره تربیت مربی آنالیزور حرفه ای فوتبال

پکیج کامل تربیت مربی آنالیزور حرفه ای فوتبال شامل چهار دوره می باشد، که با هدف تربیت مربیان کارآزموده و ممتاز طبق موارد زیر طراحی و تدوین شده است.

پایگاه خبری آی تی فوتبال (اطلاعیه)

به گزارش رسانه آی تی فوتبال :

علوم ورزشی در کنار تکنولوژی رشد بسیاری در دهه ی گذشته داشته و امروزه این روند با پیشرفت سخت افزاری و نرم افزاری باعث ایجاد علوم جدید و تغییرات زیادی در رشته های ورزشی از جمله فوتبال باشیم. با این پیشرفت ها مربیان نیز باید تغییرات روز افزونی داشته باشند و علم خود را بروزرسانی کنند و دست از این تغییر نکشند تا تبدیل به یک مربی مدرن شوند.
یک مربی مدرن در فوتبال با استفاده از علم آنالیز ارزیابی های دقیقی از روند تمرینی و بازی، تیمی و فردی خواهد داشت تا بتواند نقاط ضعف را پیدا کرده و آن را تبدیل به نقطه قوت کند. یک مربی مدرن علاوه بر آنالیز نیاز به علم تمرین فوتبال دارد تا با اجرای تمرینات بروز پیشرفت تیمی و فردی چشمگیری را ایجاد کند.

تربیت مربی آنالیزور حرفه ای فوتبال

در دوره آنلاین آنالیز فوتبال مقدماتی برای شروع کار آنالیز و تبدیل شدن به یک آنالیزور، اول از همه نیاز به نرم افزارهای دردسترس مانند ورد، اکسل و پاورپوینت دارید. نرم افزرهای ۳ بعدی تمرینی مثل تاکتیکال پد و همینطور نرم افزار تخصصی آنالیز برای آنالیزهای ویدئویی به صورت گرافیکی کمک شایانی به شما می کند. در این دوره با این نرم افزارها آشنا و تا حد نیاز آموزش داده خواهد شد.
آگاهی از سیستم های بازی و ۳ فاز اصلی یعنی دفاع حمله و انتقال خیلی مهم در این دوره به صورت پایه ای خواهد بود.

در دوره آنلاین آنالیز فوتبال پیشرفته فرض بر این گرفته شده که تکنیکهای فوتبال و همه اطلاعاتی که در دسترس عموم نیست را منعکس می‌کند و به همین خاطر، یک تحلیلگر تکنیکال فقط روی تحلیل نموداری و آماری ورزشی تمرکز می‌نماید. شاید تحلیل تکنیکال در ظاهر بسیار پیچیده به نظر برسد، اما در واقع این نوع تحلیل برای بررسی تکنیک و چیدمان بازیکنان استفاده میشود تا بتوان از طریق آن مسیر استراتژی تیم فوتبال را تشخیص داد. به عبارت دیگر،  به جای اینکه ویژگی‌های ورزشگاه را مورد بررسی قرار دهد، در تلاش است تا تکنیکهای جدید و پشت پرده حرکات فوتبال را درک کند.

در دوره طراحی تمرین حرفه ای فوتبال ، یکی از مهمترین فاکتورهای مربیگری در فوتبال مدرن، نحوه برنامه ریزی جلسات تمرین، تهیه طرح درس و بطور کلی اصول طراحی تمرین بر اساس شاخص‌های هر گروه سنی می‌باشد. مربیان با استفاده از این مهم می‌توانند در هر سطحی که فعالیت می‌کنند چه در بخش آموزشی مدارس فوتبال و چه در لیگهای حرفه‌ای، توانایی‌ها و مهارتهای بازیکنان خود را ارتقا داده و آماده رقابت کنند.

دوره حرفه‌ای طراحی تمرین ویژه مربیان و علاقه‌مندان به مربیگری تدارک دیده شده است تا شرکت کنندگان با استفاده از شیوه‌های مدرن در طراحی آشنا شوند و بطور کاربردی تمامی مفاهیم لازم را بیاموزند.

در دوره دانش افزایی تکمیلی آنالیز فوتبال ، در دوره دانش افزایی تکمیلی آنالیز حرفه ای فوتبال مطالب جدید و بروزی که در تحلیل بازی امروز فوتبال شاهد آن هستیم می باشد که به بررسی آموخته های دوره های قبلی و مطالب جدید و بروز در تحلیل فوتبال منتهی می شود و به صورت آنلاین در سامانه آی تی فوتبال برگزار خواهد شد همچنین هدف برگزاری دوره بازآموزی آنالیز مدرن فوتبال جهت ارتقای تحلیلان و آنالیزورهای فوتبال می باشد .

فرم ثبت نام استعدادیابی و دوره دانش افزایی و مربیان

 

تربیت مربی آنالیزور حرفه ای فوتبال

مشخصات دوره:

  • مدت زمان: ۳۲ ساعت

  • روش برگزاری آنلاین همزمان

  • مدرس دوره : سجاد ایران پور مربی A  آسیا و آنالیزور حرفه ای فوتبال – میلاد بابایی مربی و آنالیزور حرفه ای فوتبال

  • مخاطبان: مربیان و کادر فنی فوتبال

  • شهریه کل پکیج تربیت مربی آنالیزور حرفه ای فوتبال: ۷۱۶۰۰۰۰ تومان

  • تخفیف ویژه مربیان و بازیکنان و دانشجویان

 

فرم ثبت نام استعدادیابی و دوره دانش افزایی و مربیان


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام ITFOOTBALL_IR@ 

 اینستاگرام   ITFOOTBALL.IR  

آپارات ITFOOTBALL

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام