به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، یکی از رسانه های عراقی مدعی شده است که قرار است تیم ملی فوتبال عراق با ایران بازی برگزار کند .

فدراسیون فوتبال عراق ، دیروز و در نشستی با حضور افراد سرشناس فوتبال عراق ، جلسه ای تشکیل داد مبنی بر برگزاری دیداری دوستانه بین ایران و عراق .

در این جلسه یکی از نکاتی که بیان شد ، این بود که عراق در دو دیدار دوستانه در مقابل اردن و ایران در شهر بغداد ، به مصاف هم بروند . مسئولان فدراسیون فوتبال تلاش خود را کردند که این دیدار در تهران برگزار شود اما تاکنون طرف عراقی راضی نشده است .

این در حالی است که تیم ملی فوتبال ایران ، سرمربی ندارد و کارلوس کی روش با قراردادی نجومی از فوتبال ایران خارج شده است و با تیم ملی فوتبال قطر به توافق رسیده است .

 

 

این مسابقات دوستانه که به نام فیفادی معروف است در اواخر اسفند ماه برگزار خواهد شد و معلوم نیست که چه کسی بر روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران خواهد نشست .

اوضاع آشفته در تیم ملی فوتبال ایران از قبل از شروع جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آغاز شد و هنوز ادامه دارد . نیمکت لرزان تیم ملی فوتبال ایران ، کار را برای هر مربی سخت کرده است و از طرفی دیگر وسوسه قراردادهای میلیاردی ، هر مربی را شیفته خود می کند .

این رویه در فوتبال ایران بسیار بد است و آثار آن در بلند مدت و کوتاه مدت ، آسیب جدی به اصول فوتبال و پایه ایران می زند و نتایج آن قطعا در دوره های بعد شرم آورتر خواهد بود .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام