گل محمدی : بازیکنان کیفیت خودشان را نشان دادند

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار باشگاه ها)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال : یحیی گل محمدی در رابطه پیروزی اش مقابل پیکان گفت :

یحیی گل محمدی 
آی تی فوتبال

او گفت : خداروشکر بازی را بردیم و پیکان هم خوب بازی کرد و دو سه موقعیت ایجاد کرد اما اسیر تجربه بازیکنان ما شد و دو سه موقعیت هم تیم حریف داشت اما گل نشد می توانستیم نیمه اول را با پیروزی خارج شویم اما نشد .

او در ادامه گفت : هواداران با بودنشان شور و شوق خاصی به ورزشگاه دادند و این پیروزی را به مرتضی پور علی گنجی و یاسین سلمانی و دیگر بازیکنان مصدوم تیم تقدیم می کنم .

یحیی افزود : بازیکنان ما امروز کیفیت خود را نشان دادند و مرتضی پور علی گنجی در راه تیم ملی مصدوم شد اما فدراسیون یک عذرخواهی از پرسپولیس نکرد و من میدانم دارم چه کاری انجام می دهم مهدی سورگی ۹۰ دقیقه برای ما بازی کرد .

گل محمدی افزود : نباید قهر و آشتی کنم تا چند نفری به خودشان بیایند و شخصیتم را زیر پا بگذارم اما اگر لازم باشد باز هم این کار را می کنم چون فقط وعده و وعید می دهند .

او گفت ک ما در سه جام فعال هستیم و نباید این گونه باشد به تیم سپاهان تبریک می گویم که از موقعیت استفاده کرد عیسی و شهریار را به خدمت گرفت و بالاترین مبلغ را به آن ها پیشنهاد داد و عیسی دلش می خواست در پرسپولیس بماند اما شرایط جور نبود .

در آخر از یحیی گل محمدی پرسیدند : با توجه به این که از او به عنوان بهترین مربی بعد از انقلاب یاد می شود چرا قرارداد او با پرسپولیس تمدید نشد که او خندید و جواب نداد .


ارتباط‌‌با‌ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام