گروه F جام جهانی با پیروزی سوئد و ایتالیا و شکست آرژانتین آغاز شد

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار بانوان)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال : به گزارش رسانه آی تی فوتبال نهمین دوره جام جهانی فوتبال بانوان با اتمام گروه E آغاز شد .

سوئد و افریقا آی تی فوتبال

تیم های حاضر در گروه E جام جهانی که با هم هم گروه هستند شامل سوئد ، آفریقای جنوبی ،ایتالیا و آرژانتین هستند که هریک برای صعود می جنگند و ایتالیا و آرژانتین شانس بالایی برای صعود به دور بعد این جام خواهند داشت .

آرژانتین و ایتالیا آی تی فوتبال

اما در دیدار هایی که برگزار شد تیم فوتبال سوئد موفق شد با نتیجه ۲-۱ از سد آفریقا بگذرد این بازی که در ورزشگاه سهدو برگزار می شد با وجود ایجاد موقعیت گلزنی نیمه اول خود را با تساوی بدون گل به پایان رساند .

اما در نیمه دوم این آفریقا بود که در دقیقه ۴۸ بازی توسط هیلدا ماگایا گل اول خود را به ثمر رساند اما این پایان کار نبود و تیم فوتبال سوئد موفق شد در دقیقه ۶۵ توسط فریدولینا رولفو بازی را به تساوی بکشاند تا سوئد به یک امتیاز امیدوار باشد.

در ادامه با وجود خلق موقعیت گلزنی هردو تیم روی دروازه ها در حالی انتظار می رفت بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان برسد این تیم فوتبال سوئد بود که موفق شد در دقیقه ۹۰ توسط آماندا ایلستت دروازه آفریقا را باز کند و یک پیروزی حساس و شیرین به دست آورد.

سوئد با این پیروزی قطعأ با انگیزه بالاتری مقابل ایتالیا و آرژانتین قرار خواهد گرفت .

اما دیگر بازی گروه شگفتی جام این گروه را رقم زد این در حالی است که ایتالیا موفق شد آرژانتین را شکست دهد .

این بازی در حالی با نتیجه ۰-۱ به نفع زنان ایتالیا به پایان رسید که نیمه اول این بازی با وجود خلق موقعیت گلزنی ۰-۰ به پایان رسید اما در حالی که این بازی داشت با نتیجه ۰-۰ به پایان می رسید ایتالیا موفق شد در دقیقه ۸۷ توسط کریستیانا جیرلی روی پاس گل لیسا بواتین به ثمر رسید .

ایتالیا با این پیروزی در کنار سوئد در صدر جدول ایستاد .

جدول گروه E :

ایتالیا ۳ امتیاز

سوئد ۳ امتیاز

آرژانتین ۰ امتیاز

آفریقا ۰ امتیاز


ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام