سرمربی تاجیکستان: دوست دارم از این مرحله صعود کنیم

سرمربی تیم ملی تاجیکستان می‌گوید در دوره هجدهم جام ملت‌های آسیا در قطر همه چیز فراهم شده تا همه تیم‌ها بهترین عملکردشان را داشته باشند.

پیتر شگرت
آی تی فوتبال
تیم ملی تاجیکستان که در گروه اول مسابقات با قطر، چین و لبنان رقابت کرد، پس از پایان مرحله گروهی در رده دوم قرار گرفت تا برای اولین در تاریخ فوتبال تاجیکستان به دور یک هشتم نهایی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا راه پیدا کند. این تیم قرار است فردا در مرحله یک هشتم نهایی در ورزشگاه احمد بن علی با امارات دیدار کند.

پیتر شگرت، سرمربی کروات تیم ملی تاجیکستان، در گفت‌وگویی با تاکید بر اینکه قطر میزبانی استثنایی و منحصر به فردی از مسابقات قهرمانی قاره دارد، گفت: دوره کنونی مسابقات قهرمانی قاره‌ در نتیجه تلاش‌های انجام شده توسط دولت قطر بهترین دوره محسوب می‌شود. قطر، میزبانی این رویداد بزرگ فوتبال را به بهترین شکل ممکن انجام داده و جو خاصی در مسابقات حاکم است.

او سپس از ادامه حضور در رقابت‌های قاره‌ای ابراز خوشحالی کرد و گفت: از دستیابی به این دستاورد مهم احساس غرور می‌کنم. تیم ملی تاجیکستان را به نحو لازم برای رقابت آماده کردم و امیدوارم این موفقیت تا راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی ادامه داشته باشد.

شگرت ادامه داد: از تلاش‌های بازیکنان در مرحله قبل ممنونم و حالا باید به بهترین شکل برای بازی بعدی آماده شوند تا تیم ملی تاجیکستان بتواند با موفقیت مسیر خود را در این مسابقات به پایان برساند. هدف ما رسیدن به دورترین نقطه ممکن در نسخه فعلی است که طی آن همه چیز فراهم شده تا همه تیم‌ها بتوانند بهترین عملکرد خود را ارائه دهند


ارتباط‌‌با‌ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام