معرفی فعالیت های پردیس ورزشکاران خلاق با برند آی تی فوتبال

معرفی فعالیت های پردیس ورزشکاران خلاق با برند آی تی فوتبال

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اطلاعیه)

به گزارش رسانه آی تی فوتبال : در کشور این مجموعه در برگزاری دوره ها و کارگاههای تخصصی فوتبال به صورت غیرحضوری همزمان (آنلاین) و حضوری پیشرو بوده است و توانسته است در افزایش دانش مربیان فعال و نیز کادرفنی فوتبال به خوبی نقش آفرینی نماید ، آی تی فوتبال به عنوان یک سامانه آموزش و مشاوره فوتبال با توجه به نیاز افراد علاقه مند به فوتبال توانسته است پل ارتباطی بین مخاطبین و مربیان برجسته در زمینه های مختلف فوتبال باشد . از سوی دیگر این مجموعه نقش رسانه ای و اطلاع رسانی خود را به خوبی ایفا نموده و توانسته است علاقه مندان حوزه های مختلف فوتبال را به خود جلب نماید . پردیس ورزشکاران خلاق به دنبال رفع خلاءها و کمبودهای علمی و مهارتی فوتبال است و به دنبال تحقق و توسعه یک ورزش فوتبال کاملا علمی و دانش محور است که در باشگاهها و آکادمی های پیشرفته اروپا به آن پرداخته شده است .

دوره های آنلاین و حضوری پردیس ورزشکاران فکر خلاق

دوره های آنلاین و حضوری پردیس ورزشکاران فکر خلاق

 

دوره حضوری در شرکت پردیس ورزشکاران فکر خلاق کیش با برند آی تی فوتبال

 

برهمین منطق ، آی تی فوتبال در صدد جذب مربیان و مدرسان دانش محور و با تجربه فوتبال که دغدغه رشد و توسعه فوتبال برای دستیابی به آینده ای پررونق برای ورزشکاران این رشته را در سر دارند . بستر سازی نماید .

ارتقای جایگاه ملی و جهانی فوتبال ایران از آرمان های اصلی پردیس ورزشکاران خلاق است . و در این راه همواره پذیرای همکاری و همراهی همه دوستداران فوتبال می باشیم .


ارتباط‌‌با‌ما

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام