تیم ملی فوتبال الکترونیک ایران به جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ قطر اعزام می شود

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال : ممبینی درباره اعزام تیم ملی فوتبال الکترونیک ایران به مسابقات جام ملتهای فوتبال آسیا با سایت رسمی فدراسیون گفتگو کرد.

تیم الکترونیک ایران 
آی تی فوتبال

پس از برگزاری نخستین جلسه کارگروه فوتبال الکترونیک در فدراسیون فوتبال، هدایت ممبینی ، دبیرکل فدراسیون گفت: با توجه به برگزاری دور نخست مسابقات فوتبال الکترونیک همزمان با بازی‌های جام ملت‌‎های آسیا ۲۰۲۳ قطر تحت عنوان AFC eASIAN CUP 2023، تیم ملی ایران نیز به عنوان یکی از ۲۴ کشور حاضر در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت .

وی ادامه داد: با توجه به مهم بودن موضوع، نخستین کارگروه فوتبال الکترونیک در فدراسیون تشکیل شد تا مقدمات لازم را جهت انتخاب بازیکنان و اعزام تیم ملی بررسی و انجام دهیم. بر همین اساس مسابقات انتخابی تیم ملی فوتبال الکترونیک فدراسیون در هفته آتی و با محوریت فدراسیون برگزار خواهد شد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال افزود: در این مسابقات که بر رویconsole PS5 و با استفاده از eFootball 2024 video game برگزار خواهد شد، تعداد ۱۲۸ بازیکن حرفه‌ای و منتخب استان‌های سراسر کشور که دارای بالاترین امتیازات در رتبه‌بندی کشوری هستند با یکدیگر رقابت کرده و نفرات برتر به عنوان نماینده تیم ملی ایران در بازی‌های جام ملت‌‎های آسیا ۲۰۲۳ قطر حضور خواهند داشت.

ممبینی در پایان گفت: اطلاعات تکمیلی مسابقات مذکور، از طریق سایت فدراسیون اطلاع‌رسانی خواهد شد.


 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام