رسانه‌های عراقی: بازی دوستانه با ایران منتفی است

رسانه‌های عراقی: بازی دوستانه با ایران منتفی است

بر اساس ادعای رسانه‌های عراقی، بازی دوستانه تیم ملی فوتبال این کشور با ایران برگزار نخواهد شد.

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار جهان) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال، فدراسیون فوتبال ایران که دنبال نهایی کردن دو بازی‌ دوستانه در پنجره بازی‌های ملی ماه مارس (اوایل فروردین ماه) است، تیم‌های عراق و روسیه را به این منظور در نظر دارد، اما حالا اخباری به گوش می‌رسد که به نظر می‌رسد برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی ایران منتفی است.

رسانه‌های عراقی خبر دادند که عراق در تاریخ ۲۷ مارس (۷ فروردین) در دیداری دوستانه در شهر سوچی به مصاف روسیه خواهد رفت. عدنان درجال رئیس فدراسیون فوتبال عراق هم این موضوع را تأیید کرد و گفت تمامی لژیونرها هم در این بازی عراق را همراهی خواهد کرد، اما اشاره‌ای به بازی دوستانه با ایران نکرد.

برخی رسانه‌های عراقی مدعی شده‌اند که برگزاری بازی دوستانه با ایران که قرار بود در صورت توافق دو فدراسیون در ماه مارس برگزار شود، منتفی است. فدراسیون فوتبال عراق هنوز بیانیه‌ای رسمی در مورد لغو یا احتمال برگزاری بازی دوستانه با ایران منتشر نکرده است.

به گزارش آی تی فوتبال ، مشکل اصلی که مانع توافق نهایی دو فدراسیون برای برگزاری این بازی دوستانه شده، محل برگزاری آن است. طرف ایرانی دنبال میزبانی از عراق در تهران است، اما طرف عراقی خواهان انجام این بازی دوستانه در بصره است.

(منبع:تسنیم)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام