مسابقات کافا راهی برای آماده سازی تیم

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ویژه بانوان) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، سرمربی تیم ملی فوتبال دختران نوجوان با حضور در کنفرانس خبری تورنمنت کافا گفت : ملی پوشان با شرکت در بازی های مختلف ، تجربه کسب می‌کنند و در میادین بین المللی بهترین عملکرد را از خود به جای می گذارند.

شادی مهینی سرمربی تیم ملی فوتبال زیر ۱۷ سال دختران در نشست خبری تورنمنت کافا که امروز در هتل رومی و با حضور رسانه های تاجیک برگزار شد، هدف از شرکت در این تورنمنت را کسب تجربه عنوان کرد و گفت: در ابتدا از میزبانی خوب کشور دوست و همسایه تقدیر و تشکر می کنم که هرساله این مسابقات را در تقویم خود دارد.

شرکت در تورنمنت های دوستانه و کافا باعث می‌شود تا بازیکنان تجربه کسب کنند. با توجه به اینکه مسابقات در رده‌های پایه برگزار می‌شود، آمادگی تیم ملی فوتبال دختران زیر ۱۷ مناسب بوده و برای رقابت با تیم‌های ازبکستان، تاجیکستان و قرقیزستان آماده هستیم.

همانطور که می‌دانید هدف اصلی ما توسعه فوتبال در رده‌های پایه است چرا که بازیکنان با شرکت در بازی های مختلف، تجربه کسب می‌کنند و با حضور در میادین بین المللی بهترین عملکرد را از خود به جای می گذارند.


وی اضافه کرد: این تورنمنت کمک خیلی زیادی برای آماده سازی ما برای مسابقات مرحله اول قهرمانی آسیا که اردیبهشت ماه در اردن برگزار می شود، کمک خواهد کرد در این فاصله یک‌ماهه تا رقابت های آسیایی ما بازی تدارکاتی بین المللی نداریم، ولی بازی های دوستانه با تیم های داخلی را در اردوهای آماده سازی خواهیم داشت.
مهینی اضافه کرد: برای تمامی تیم ها در این تورنمنت ارزش قائل هستیم اما تیم ازبکستان رقیب جدی برای ما محسوب می شود. حتی تیم تاجیکستان هم همواره از رقبایی بوده که در کافا عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

این مسابقات فرصت خوبی است که بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شده و کادر فنی با پی بردن نقاط ضعف و قوت تیم، برنامه ریزی دقیق تری داشته باشد تا به اهدافمان که حضوری موفق در مرحله مقدماتی آسیا است، برسیم. بیشتر نگاه ما در این تورنمنت آمادگی بازیکنان برای بازی هایی است که اردن داریم، اما همه تلاش مان را نیز برای کسب مقام در این مسابقات خواهیم کرد و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

تیم ملی فوتبال ایران امیدوار است تا با کسب نتایج مطلوب در این مسابقات ، بار دیگر نام خود را در فوتبال بانوان آسیا به بالا ببرد .

(منبع : سایت رسمی فدراسیون فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام