اسطوره های فوتبال مدرسه فوتبال لاماسیا

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (مقاله آموزشی)

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال : در این مقاله در رابطه با مدرسه بازیکن ساز لاماسیا و اسطوره های فوتبال آن صحبت خواهیم کرد .

لاماسیا
آی تی فوتبال

 

فعالیت مدرسه فوتبال لاماسیا از سال ۱۹۶۶ در منطقه لس کورتس در شهر بارسلونا نزدیک ورزشگاه نیوکمپ تأسیس شد و تاکنون استعدادهای بزرگی را به فوتبال جهان معرفی کرده است.

لاماسیا 
آی تی فوتبال

در سال ۱۹۷۹ به پیشنهاد یوهان کرایف فعالیت خود را به عنوان مکان پرورش بازیکنان جوان و مستعد خارج از شهر بارسلونا آغاز کرد.

در این سال ها بازیکن های بزرگی در لاماسیا پرورش یافتند و در آن جا زندگی کردند و به تیم اصلی بارسا یا تیم های دیگر راه یافته اند .

بازیکنان هم چون :پپ گواردیوالا ، لیونل مسی ، ژاوی ، اینیستا ، جرارد پیکه ، کارلوس پویول و چند تن از ستارگان دیگر در این مکتب رشد کرده اند .

اما الان بررسی سه بازیکن مد نظر که به ترتیب نام های لیونل مسی ، ژاوی و اینیستا می باشد .

لاماسیا
آی تی فوتبال

ژاوی مهندس بارسلونا در لاماسیا لقب گرفت و با پاس های کلیدی خود توانست کار بزرگی را برای بارسا انجام دهد و اکنون سرمربی این تیم است.

اینیستا که زننده تک گل قهرمانی اسپانیا در فینال جام جهانی می باشد آمار درخشانی از خود ثبت کرد و توانست افتخار آفذینی کند .

اما مسی ستاره ای که آکادمی بارسا در لاماسیا با دانستن استعداد او و سعی در برطرف کردن مشکل هورمون او نقش به سزایی در پیشرفت او داشتند .

اکنون مسی با پیشرفت در بارسلونا کمک بزرگی به قهرمانی البی سلسته دارد و یکی از ارکان اصلی فوتبال اسپانیا می باشد .


ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام