به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، تیم فوتبال شهدای بابلسر بعد از تغییر مدیریت ، به آرامش نسبی در لیگ رسیده است .

در آغاز لیگ دو ، تیم شهدای بابلسر نتوانست نتایج مطلوبی را بدست بیاورد . در هفته های اخیر و با تغییر مدیریت باشگاه و روی کار آمدن یک مدیر جوان و ورزشی ، نتایج این باشگاه به سمت پیروزی های پیاپی می رود . در دوره قبلی مدیریت ، بسیاری از بازیکنان باشگاه به دلیل پرداخت نشدن مطالباتشان ، از باشگاه شکایت کردند و این روند تا جایی ادامه داشت که این فرآیند تاثیر منفی بر روی ادامه بازی های لیگ بر روی تیم گذاشت . بدهی های قبلی باشگاه نیز ، معظلی بود که این باشگاه در آن گرفتار بود . همچنین شاید بدترین خبر این بود که ، پنجره نقل و انتقالات باشگاه نیز بسته شده بود .

وقتی مدیریت جدید جوان جناب آقای امیر زندی  ، به روی کار آمد ، اول ۱۰ تا ۵۰ درصد مطالبات بازیکنان را پرداخت و همین اتفاق باعث شد که این تیم در بازی بعد مقابل تیم شهدای رزکان البرز ، به پیروزی برسد .

 

 

طی صحبت های انجام شده ، باشگاه در حال پیگیری دلیل بسته شدن پنجره نقل و انتقالات است و طبق گفته مسئولان این تیم ، در آینده ای نه چندان دور بازیکنانی را خریداری خواهند کرد تا بتوانند شرایط تیم را به حالت آرمانی خود برگردانند .

ساختار و چارت کلی باشگاه در حال تغییر است و این روند تاکنون به سود این تیم بوده است . آنها امید دارند که بتوانند با خریدهای جدید خود ، از لیگ دو به لیگ یک صعود کنند و افتخاری را برای مردم بابلسر رقم بزنند .

استفاده از مدیران ورزشی جوان ، که خود نیز در فوتبال سررشته دارند به همراه راهنمایی و مشورت افراد پیشکسوت در باشگاه ها ، می تواند باعث پویا شدن تیم شود و قطعا نتایج آن مثبت خواهد بود و پیشرفت روز به روز را در فوتبال ایران شاهد خواهیم بود .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام