دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار جهان) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، یک رسانه اسپانیایی از جزئیات قرارداد فوق‌ستاره پیشین بارسلونا با پاری‌سن‌ژرمن رونمایی کرد.

باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در حالی موفق شد لیونل مسی را با قرادادی دو ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد که حالا شبکه تلویزیونی «کواترو» اسپانیا از جزییات این انتقال پرده‌برداری کرد. بر اساس ادعای این شبکه تلویزیونی، جذب مسی ۳۴ ساله برای پاری‌سن‌ژرمن تنها برای سال اول حضورش در جمع پاریسی‌ها در مجموع چیزی در حدود ۱۱۵ میلیون یورو آب خورده است.

بر این اساس جزئیات قرارداد لئو با پاری‌سن‌ژرمن به شرح زیر است:

*مسی به ازای هر فصل حضور در پاری‌سن‌ژرمن ۳۷ میلیون یورو دستمزد دریافت می‌کند و در کنارش بند پاداش‌هایی به ارزش ۱۳ میلیون یورو در قراردادش گنجانده شده که بر اساس عملکردش، کسب جام‌های قهرمانی و دستاوردهای انفرادی‌اش قابلیت فعال شدن دارند.

*مسی در همین ابتدا بابت انتقالش به پاری‌سن‌ژرمن به عنوان بازیکن آزاد ۵۰ میلیون یورو دریافت می‌کند که این جدای از دستمزدی است که قرار است در این تیم دریافت کند.

*خورخه مسی که پدر و مدیر برنامه‌های فوق‌ستاره پیشین بارسلوناست، بابت کمک به عملی شدن انتقال پسرش به پاری‌سن‌ژرمن ۱۵ میلیون یورو حق کمیسیون گرفته است.

*مسی همچنین با توافقی که با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن کرده است، درآمد حاصل از حق تصویرش به طور کامل (۱۰۰ درصد) به او خواهد رسید.

برای شرکت در دوره حقوق فوتبال کلیک نمایید

(منبع : تسنیم)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام