اولین مصاحبه مسی پس از فتح جام جهانی

به گزارش پایگاه علمی آی تی فوتبال ، لیونل مسی فوق ستاره تیم ملی آرژانتین و باشگاه پاریسن ژرمن برای اولین بار پس از قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲یک مصاحبه شرکت کرد.

ماه گذشته تیم‌های آرژانتین و فرانسه فینال مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را برگزار کردند که در نهایت، شاگردان لیونل اسکالونی با درخشش مسی توانستند در ضربات پنالتی مدافع عنوان قهرمانی را شکست دهند و جام طلایی را بالای سر ببرند.

مسی در مصاحبه‌ای با رادیو اوبانا پلی گفت: “دوست داشتم دیگو مارادونا در کنار ما می بود و عالی می شد اگر خودش جام قهرمانی را به من می داد، اما می دانم که علیرغم زنده نبودنش، او از آسمان‌ها شاهد قهرمانی آرژانتین در جام جهانی بود. او از آسمان‌ها ما را هدایت می کرد و خوشحالم که توانستیم همه را خوشحال کنیم.”

“آهنگ قهرمانی آرژانتین؟ عاشق این آهنگ شده بودم و قبل از جام جهانی نیز این مسئله را خطاب کردم، اما در آن زمان مردم خیلی به آن توجه نمی کردند. رفته رفته این آهنگ ترند شد و به خاطر ریتمش، بسیاری از هواداران به آن گوش دادند.”

“خوشحالی بعد از گل مقابل هلند؟ همان لحظه به فکرم رسید. بعضی از بچه‌های هم‌تیمی گفتند دیدی فن‌خال چه گفت؟ همین باعث شد تحریک بشوم و آن حرکت را بکنم. اتفاقی بود که افتاد. از آن کارم خوشم نمی‌آید. ولی ما در لحظاتی پرتنش بودیم و همه عصبی شده بودیم. به‌هیچ‌وجه از قبل به این ماجرا فکر نکرده بودم. دوست ندارم که آن تصویر از من باقی بماند.”

پیام من به لیونل مسی جوان؟ اتفاقی فوق العاده در انتظار توست و اصلاً نمی توانی آن را تصور کنی. مسیر بسیار زیبایی در پیش داری که با وجود لحظات سخت و دردناک، باز هم زیباست و یادت باشد که هرگز تسلیم نشوی، چون در نهایت تو می توانی به بزرگ ترین خواسته و آرزوی زندگی‌انت برسی.”

“وزن جام طلایی؟ سنگین است.”

“من به خاطر پیام‌های زیادی که از طرف مردم دریافت کرده بودم، از اینستاگرام بیرون انداخته شدم. فکر کنم میلیون‌ها پیام دریافت کردم.”

(منبع: پایگاه خبری فوتبالی)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه
X

فرم ثبت نام