لیگ برتر بانوان امسال زودتر آغاز می شود

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ویژه بانوان) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، گلاره ناظمی اعلام کرد که لیگ برتر فوتبال بانوان امسال زودتر آغاز خواهد شد .

گلاره ناظمی درخصوص مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: کاپ قهرمانی و مدال‌های بازیکنان تیم خاتون بم که عنوان قهرمانی را در مسابقات لیگ برتر به دست آورد در شهر بم به این تیم اهداء شد و جشن قهرمانی هم توسط این تیم گرفته شد.

وی با اشاره به سقوط تیم بادرود تهران به لیگ دسته یک اظهار داشت: دو تیم کیان نیشابور و بادرود تهران از لیگ برتر سقوط کردند. کیان نیشابور به دلیل انصراف از دو مسابقه به لیگ دسته دو سقوط کرد و بادرود تهران هم به لیگ دسته یک رفت.

مسئول برگزاری مسابقات بانوان سازمان لیگ فوتبال درخصوص لیگ برتر سال ۱۴۰۱ گفت: مسابقات لیگ برتر امسال به دلیل انصراف دو تیم با ۱۰ تیم آغاز شد و بعد از گذشت چند سال مسابقات لیگ با حضور ۱۰ تیم برگزار شد و برای سال آینده هم با توجه به اینکه دو تیم پائینی جدول، اختلاف امتیازی و شرایط کیفی شان متفاوت بود سازمان لیگ به دلیل مشکلات اقتصادی تصمیم گرفت تعداد تیم‌ها را به ۱۰ تیم برساند و تمرکزش روی کیفیت باشد.

وی درخصوص این سوال که آیا تیم‌های مطرح فوتبال آقایان مثل پرسپولیس و استقلال می‌توانند در لیگ برتر فوتبال بانوان تیم‌داری کنند؟ اظهار داشت: باید شرایط شرکت شان در لیگ برتر باید بررسی شود تا روال حضورشان در لیگ مشخص شود.

ناظمی به برگزاری زودهنگام لیگ سال آینده اشاره و خاطرنشان کرد: سال آینده با توجه به ده تیمی شدن تیم‌های شرکت کننده در مسابقات سعی می‌کنیم مسابقات را یک‌ماه زودتر آغاز کنیم تا آخر دی ماه به پایان برسد و شرایط زمستان روی تیم‌ها و برگزاری مسابقات کمتر تاثیر بگذارد.

وی در پایان درباره لیگ فوتبال ساحلی گفت: مسابقات لیگ فوتبال ساحلی را خردادماه به صورت تک رفت برگزار می‌کنیم.

گفتنی است؛ در پایان مسابقات لیگ برتر امسال تیم خاتون بم با کسب ۵۰ امتیاز عنوان قهرمانی را برای نهمین بار به دست آورد.

(منبع : وانانیوز)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام