موریاسو سرمربی ژاپن : نباید مقابل چنین حریف قدرتمندی گل بخوریم

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار جهان):

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال :به تیم ملی ایران تبریک می گویم متأسفانه باید تورنمنت را در یک چهارم نهایی ترک کنم و از همه هواداران و مردم ژاپن معذرت خواهی میکنم و مسئولیت این شکست را قبول خواهم کرد.

هاجیمه موریاسو آی تی فوتبال

به نظر من تمام بازیکنان و کادر فنی توان خود را گذاشتند و ما از جنبه های زیادی پیشترفت کرده ایم و در جام ملت های آسیا ۵ بازی کردیم و حداقل یک گل خوردیم و اگر کلین شیت نکنیم نمی توانیم به موفقیت برسیم و زمانی که فشار روی دروازه ما ایجاد شد نتوانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. ایران خط حمله با کیفیتی داشت.

مقابل چنین حریف قدرتمندی نباید این چنین گل بخوریم و باید گل دوم را می زدیم و می توانستیم بازی را اداره کنیم و از لحاظ انفرادی و تیمی اشتباهات خود را جبران کنیم و بهتر از این باشیم.

به عنوان یک مربی نتوانستیم تلاش همه را به موفقیت تبدیل کنم و مقصر اصلی این شکست من هستم و از تعویض هایمان به درستی استفاده نشد و ایران هم در نیمه اول جز ارسال از کناره ها موقعیتی نداشت و می توانستیم استفاده کنیم و توان بهتر شدن در نبرد های هوایی را داشتیم .

موریاسو در آخر اضافه کرد : دنبال دفاع نبودیم و برای ضد حمله برنامه ریزی کرده بودیم ولی با توجه به تعویض هایمان نتوانستیم فشار را تحمیل کنیم.


ارتباط‌‌با‌ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام