نامزدهای احتمالی نیمکت تیم ملی

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، فدراسیون فوتبال اسامی ۵ نفر از مربیان ایرانی را اعلام کرده است تا برنامه های خود را برای تیم ملی فوتبال ایران بیان کنند .

حسین فرکی ، امیر قلعه نویی ، جواد نکونام ، فرهاد مجیدی و مهدی تارتار ، مربیانی هستند که احتمالا یکی از آنها هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده خواهند گرفت .

حسین فرکی اولین مربی است که برنامه های خود را تا جام ملت های آسیا که در بهمن ماه سال ۱۴۰۲ در کشور قطر برگزار خواهد شد ، به فدراسیون فوتبال ارائه داد .

مذاکرات با مربیان ایرانی از طرف فدراسیون فوتبال تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت و در روز سه شنبه جواب نهایی در جلسه مقرر شده در مورد تیم ملی فوتبال ایران ، اعلام خواهد شد .

با اینکه فدراسیون فوتبال برای چند مربی ایرانی درخواست هدایت تیم ملی را ارسال کرده است اما گفته ها حاکی از آن است که فدراسیون علاقمند به جذب مربی خارجی نیز هست و این موضوع طبیعتا بحث تامین منابع مالی آن را کمی افزایش خواهد داد .

در این چند وقت اخیر ، از قبل از شروع جام جهانی تا به امروز ، نیمکت تیم ملی فوتبال ایران بسیار لرزان و نگران کننده بوده است و اتفاقات خوبی برای فوتبال ایران رخ نداده است . بنابراین شاید می توان گفت یکی از دلایل اصلی این موضوع ، اعتماد نکردن فدراسیون فوتبال به مربیان ایرانی است . موضوعی که بسیاری از کشورها به نتیجه مطلوب رسیدند اما فوتبال ایران همچنان نمی خواهد به این گونه شیوه عمل کند .

حال باید دید بعد از کش و قوس های فراوان چه کسی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده خواهد گرفت .

(منبع : پایگاه خبری آی تی فوتبال)

(نویسنده : MRN)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام