واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه ها

واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه جدایی گل‌محمدی در پایان فصل

 

واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه جدایی گل‌محمدی در پایان فصل

 

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش  پایگاه خبری آی تی فوتبال ،  اطلاعیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:

«بعد از مشکلات و بحران‌هایی که برای رقیب سنتی پیش آمد انتظار آن را داشتیم که با موجی از حاشیه‌ها و شایعات متنوع علیه پرسپولیس روبه‌رو شویم. این انتظار طولانی نشد و هر روز با موضوع و هجمه جدید مواجه می‌شویم که از سویی هواداران‌مان را بیمناک می‌سازد و از جانب دیگر تمرکز و آرامش تیم را هدف می‌گیرد.

آخرین مورد از این دست جریان‌سازی‌ها به تکرار شایعه جدایی سرمربی تیم و احتمال حضور مربیان خارجی مربوط می‌شود که از اساس آن را رد می‌کنیم.

بارها اعلام شده است، یحیی گل‌محمدی حداقل برای یک فصل دیگر قرارداد دارد. باشگاه پرسپولیس و او هر دو نسبت به این تعهد پایبند هستند. اگر قراردادی در کار نبود، قطعاً برای مذاکره و تمدید اقدام می‌شد. او به‌عنوان سرمربی، مورد حمایت مدیریت باشگاه است و تا این لحظه نه از جانب وی و نه از طرف باشگاه، هیچ صحبتی غیر از این مطرح نبوده است.

اطمینان داریم که این روند خبرسازی‌ها ادامه خواهد داشت و شاید تا دربی و با اوج گرفتن رقابت در جدول لیگ، افزون شود. از این رو به هواداران اعلام می‌کنیم که بدون توجه به این مسائل و مشغول کردن ذهن و وقت‌شان به اخبار بی‌اساس، روی حمایت از تیم خود متمرکز باشند».

ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

دیدگاهتان را بنویسید