واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه جدایی گل‌محمدی در پایان فصل

 

واکنش باشگاه پرسپولیس به شایعه جدایی گل‌محمدی در پایان فصل

 

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش  پایگاه خبری آی تی فوتبال ،  اطلاعیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:

«بعد از مشکلات و بحران‌هایی که برای رقیب سنتی پیش آمد انتظار آن را داشتیم که با موجی از حاشیه‌ها و شایعات متنوع علیه پرسپولیس روبه‌رو شویم. این انتظار طولانی نشد و هر روز با موضوع و هجمه جدید مواجه می‌شویم که از سویی هواداران‌مان را بیمناک می‌سازد و از جانب دیگر تمرکز و آرامش تیم را هدف می‌گیرد.

آخرین مورد از این دست جریان‌سازی‌ها به تکرار شایعه جدایی سرمربی تیم و احتمال حضور مربیان خارجی مربوط می‌شود که از اساس آن را رد می‌کنیم.

بارها اعلام شده است، یحیی گل‌محمدی حداقل برای یک فصل دیگر قرارداد دارد. باشگاه پرسپولیس و او هر دو نسبت به این تعهد پایبند هستند. اگر قراردادی در کار نبود، قطعاً برای مذاکره و تمدید اقدام می‌شد. او به‌عنوان سرمربی، مورد حمایت مدیریت باشگاه است و تا این لحظه نه از جانب وی و نه از طرف باشگاه، هیچ صحبتی غیر از این مطرح نبوده است.

اطمینان داریم که این روند خبرسازی‌ها ادامه خواهد داشت و شاید تا دربی و با اوج گرفتن رقابت در جدول لیگ، افزون شود. از این رو به هواداران اعلام می‌کنیم که بدون توجه به این مسائل و مشغول کردن ذهن و وقت‌شان به اخبار بی‌اساس، روی حمایت از تیم خود متمرکز باشند».

ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام