شکایت پرسپولیس از باشگاه کانگژو چین

 

شکایت پرسپولیس از باشگاه کانگژو چین

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار ایران) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، این باشگاه در پی عقد قرارداد باشگاه کانگژو با یورگن لوکادیا از باشگاه چینی به عنوان خوانده دوم پرونده، شکایت کرد.

امیر علی حسینی در این ارتباط گفت: پس از آن که باشگاه کانگژو درخواست ITC جهت به خدمت گرفتن لوکادیا را برای پرسپولیس ارسال کرد، ما ضمن رد این درخواست، نامه‌ای را هم ارسال کردیم. این نامه خطاب به باشگاه چینی بود و از طریق فدراسیون فوتبال ایران و چین به صورت رسمی ارسال شد. در این نامه اعلام کردیم لوکادیا بازیکن پرسپولیس، تحت قرارداد است. فسخ یک‌طرفه قرارداد از سوی وی نیز مورد پذیرش ما نیست و شکایت از او به فیفا ارسال شده است. در این نامه اقدام کانگژو را در حکم استخدام و اغوای بازیکن تحت قرارداد با باشگاه دیگر دانستیم و متذکر شدیم این مساله می‌تواند برای آن‌ها تبعات حقوقی و انضباطی داشته باشد. نامه‌ای هم به فیفا زدیم که جدایی این بازیکن به دلایل غیر موجه بوده است و به خدمت گرفته شدن او از سوی باشگاه چینی می‌تواند اغوای بازیکن تلقی شود.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه خاطرنشان کرد: با توجه به دستور پیگیری درویش، امروز سه‌شنبه نیز نسبت به طرح شکایت در فیفا نیز اقدام شد. این شکایت در پورتال حقوقی فیفا نیز به ثبت رسید. در جریان آن با ارسال مدارک جدید از جمله نامه‌های ارسالی، خواستیم با توجه به این که شکایت پرسپولیس از لوکادیا در دست بررسی است، باشگاه چینی هم به عنوان خوانده دوم به پرونده شکایت از سوی پرسپولیس اضافه شود.

ارتباط با ما :

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@

 اینستاگرام   itfootball.ir

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام