آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

دپارتمان آنالیز آی تی فوتبال (آنالیز بازی لیگ های داخلی) :

به گزارش پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال، در آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس در ترنمنت جام حذفی ایران بازی به ضربات پنالتی رفت که با دو مهار پنالتی توسط بیرانوندی که در دقیقه ۱۱۹ وارد زمین شد پرسپولیس به پیروزی رسید.

نیمه اول

۱۵ دقیقه اول

در ابتدا بازی پرسپولیس همانند همیشه بازی مالکانه را دستور کار خود قرارداده بود و سعی داشت با انتقال توپ به مناطق ۱۳ و ۱۶ و ارسال به گل برسند که موقعیت خطرناکی ایجاد نشد اما برخلاف جریان بازی این ون پارس بود که در دقیقه ۸ از یک پرتاب بلند و خطا هند علی نعمتی یک پنالتی گرفت و به گل رسید.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم پرسپولیسی ها سعی کردند با تغییر برنامه و با استفاده از خلاقیت فردی عمری و ترابی وارد محوطه جریمه ون پارس شوند که موفق بودند اما شوت هایشان در چارچوب نبود.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه انتهایی نیمه اول پرسپولیس بازی را کاملا در اختیار خود داشت و سعی میکردند به دلیل بسته بودن راه های نفوذ از توپ های بلند و ارسال ها استفاده کنند ولی در گلزنی ناموفق بودند.  
آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

نیمه دوم

۱۵ دقیقه اول

پرسپولیس مانند نیمه اول با ارسال های بلند و خلاقیت فردی بازیکنانش سعی در ایجاد موقعیت داشت که محمد عمری توانست در دقیقه ۵۹ یک پنالتی برای پرسپولیس بگیرد و به گل اول برسند.

۱۵ دقیقه دوم

در ۱۵ دقیقه دوم نیمه دوم بازیکنان ون پارس پس از دریافت گل کمی از دفاع بیرون آمدند و سعی در انجام بازی تهاجمی داشتند؛ که پرسپولیس هم از موقعیت استفاده کرد و چند موقعیت خطرناک از همکاری عالیشاه و ترابی و عبدی ساختند که اگر کمی در ضربات پایانی دقت میکردند به گل میرسیدند اما این ون پارس بود که توانست در یک غافلگیری گل دوم را در دقیقه ۶۶ به ثمر برساند. پس از گل دوم دوباره ون پارس به دفاع رفت و پرسپولیس سعی داشت با ارسال ها وضربات  شروع مجدد که بسیار هم ون پارس آسیب پذیر دیده میشد به گل برسد ولی در ضربات آخر ناموفق و بسیار بدشانس بودند.

۱۵ دقیقه سوم

در ۱۵ دقیقه پایانی هم پرسپولیس همان نقشه هارا ادامه داد، و توانست در دقیقه ۷۷ از ریباندی که از کرنر بوجود آمده بود به گل تساوی برسد. پرسپولیس سعی داشت تا بازی را در ۹۰ دقیقه به پایان برساند و تا آخرین لحظات از فشار دست برنداشتند. آن ها سعی داشتند با ارسال هایی که هدف بیشترشان هنانوف بود به گل برسند اما موفق نبودند.
آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

آمار نیمه دوم

آنالیز فنی پرسپولیس و هوادار
در وقت اضافه اول به دلیل مصدومیت دروازه بان و وقفه طولانی ای که بوجود آمد بازی کاملا آرام شده بود. بیشتر در میانه زمین و incontest (لحظه هفتم در فوتبال که به تازگی فیفا معرفی کرد) دنبال شد. اما در وقت اضافه دوم پرسپولیس دوباره فشار های خود برای ایجاد موقعیت به ویژه از طریق ارسال ها و خلاقیت فردی بازیکنانی همانند عمری شروع کرد. آن ها موفق به کسب یک پنالتی هم شدند. اما سرلک پنالتی را از دست داد.

آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

 
آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

پاس های هر دو تیمه در هر گردش پاس

آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

میله ای تعداد شوت ها و درصد صحیح پاس ها

آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

شوت های داخل و بیرون دروازه و تعداد شوت های داخل چارچوب گل شده

آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

ضربات آزاد موفق و ناموفق و گل هایی که از ضربات آزاد موفق بدست آمده است

آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

نمودار گل ها و نحوه ی به ثمر رسیدن گل

آنالیز فنی پرسپولیس و ون پارس

(منبع : پایگاه آنالیزور آی تی فوتبال)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

دوره ایجنت نقل و انتقال بازیکن فوتبال

دیدگاهتان را بنویسید

X