بازیکن – سعد الشیب

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار جهان):

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال: سعد الشیب یکی از دروازه بان های تیم ملی قطر است که در تیم السد بازی می کند و یکی از گزینه های قطر برای جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا است .

سعدالشیب آی تی فوتبال

این بازیکن ۳۱ سال دارد و متولد ۱۹ فوریه ۱۹۹۰ در شهر دوحه قطر و قد او نیز ۱۸۵ سانتی متر است .

او در سال ۲۰۲۲ وارد باشگاه جوانان السد شد و با درخشش بی نظیری که داشت در سال ۲۰۰۸ اول بازی خود را برای بزرگسالان در سن ۱۸ سالگی انجام داد.

تیم ملی قطر در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ با داشتن این دروازه بان تنها یک گل دریافت کرد و قهرمان این رقابت ها شد و دستکش طلایی را دریافت کرد.

تاریخچه بازی‌های ملی سعد الشیب :

سعد الشیب پس از درخشش در باشگاه السد، سال ۲۰۰۹ اولین بازی خود را برای تیم ملی بزرگ‌سالان قطر انجام داد همچنین او زمان قهرمانی تیمش در مسابقات WAFF سال ۲۰۱۴ نیز در میدان حضور داشت. وی تاکنون برای تیم ملی قطر ۷۶ بازی انجام داده است.

سعد + الشیب آی تی فوتبال

بهترین آمار سعد الشیب :

۲۳۵ بازی برای السد آمار است که تاکنون داشته است .

این دروازه بان عملکرد بی نظیری برای تیم ملی کشورش داشته است و دو کلین شیت از خود در جام طلایی کونکاکاف از خود ثبت کرده که باعث قطر به نیمه نهایی برود.

او در زمان حضور کیروش در تیم ملی قطر نیز خوب کار کرده است و اکنون با وجود اخراج این مربی شاید بتواند با سرمربی جدید خود درخشش عالی در جام ملت های آسیا ۲۰۲۳ داشته باشد .

سعدالشیب آی تی فوتبال

اکنون السد تنها باشگاهی است که او دارد در این تیم کار می کند و فیکس تیم ملی کشورش است و با وجود حذف قطر از جام جهانی ۲۰۲۲ همچنان یکی از امید های این تیم به شمار می رود .


ارتباط‌‌با‌ما : 

 

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام