رفیعی : با صحبت های آقا یحیی به تمرینات برگشتیم

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (اخبار باشگاه ها)

به گزارش پایگاه رسانه آی تی فوتبال : سروش رفیعی اعتقاد دارد مشکلات در این تیم قرار نیست هیچ وقت حل شود مگر این که باشگاه حق پخش بگیرد و از برند و نام پرسپولیس استفاده کند .

سروش رفیعی آی تی فوتبال

نظر من این است که ما تمام قراردادمان را فصل قبل گرفتیم و فقط به خاطر آپشن هایی که وجود داشت کمتر از بقیه بستیم و این نظر من است تا زمانی که باشگاه ها نتوانند درآمد زایی کنند وضعیت همین است .

او ادامه داد : باشگاه ها خصوصی سازی نمی شوند و یا اراده ای در این کار وجود ندارد یا نمی گذارند باشگاه استقلال و پرسپولیس را بخرند و یا عقل کسی باید در سرش باشد که این دو باشگاه را بخرد .

او در رابطه با بحث ملی گفت : من هم به اندازه تمام بچه ها در قهرمانی پرسپولیس نقش داشتم و آقای قلعه نویی را می شناسم و اگر او صلاح بداند من را دعوت می کند و برای تیم ملی آرزوی موفقیت می کنم .

رفیعی در ادامه گفت : مشکلات مالی باشگاه رفع نشده است و ما با صحبت های آقا یحیی به تمرینات برگشتیم و هیأت مدیره در جهت رفع آن خواهد کوشید .

او در رابطه با حضور بانوان گفت : چند بازی است که آن ها به ورزشگاه می آیند و به آن ها کم لطفی می شود و باز هم همه خوشحال هستند من هم وقتی با خانواده ام به استادیوم می روم سعی می کنم حرفی نزنم که خانواده ام بشنود و اگر یک مفدار حرفه ای تر فکر کنیم مردم لذت بیشتری از فوتبال می برند .


ارتباط‌‌با‌ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه‌های‌اجتماعی آی‌تی‌فوتبال :

کانال‌تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام