نجات همسایه از آتش

دپارتمان خبری آی تی فوتبال (بیرون بازی) :

به گزارش پایگاه خبری آی تی فوتبال ، بازیکن داماش در اقدامی قابل تقدیر بعد از اینکه متوجه آتش‌سوزی در طبقه دیگر ساختمانشان شد، جان خود را به خطر انداخت و با آسیب شدیدی مواجه شده است.

روز گذشته اتفاقی تلخ برای سعید دلاور، بازیکن جوان داماش گیلان، رخ داد. این بازیکن که برای دیدار با یکی از اقوام خود در شهر خمام گیلان حاضر شده بود، ناگهان متوجه حریق در یکی از طبقات ساختمان می‌شود.

مدافع داماش برای جلوگیری از گسترش آتش‌سوزی و خطر افرادی که در این ساختمان حضور داشتند، تلاش خود را برای اطفای آن شروع می‌کند که متاسفانه به شدت از ناحیه دست و پا دچار آسیب و سوختگی شده است.

سعید دلاوری بعد از حضور آتش‌نشانان و در شرایطی که اقدامات مؤثری برای اطفای حریق و نجات افراد داخل ساختمان داشت، به بیمارستان منتقل می‌شود. او در بیمارستان بستری بود ، اما با اعلام پزشکان سوختگی او چندان عمیق نبود و در دیدارهای آتی تیمش به این دلیل حاضر نخواهد بود.

اینگونه رفتارها از بازیکنان فوتبال ، نشان دهنده روحیه ورزشکاری آنهاست و برخلاف برخی بازیکنان که بر مردم زخم می زنند ، برخی نیز هستند که دست مردم را می گیرند و در این اوضاع سخت همیشه حامی و پشتیبان این مردم هستند . فدراسیون فوتبال باید از اینگونه افراد ، تقدیر ویژه کند تا الگوی خوبی در فوتبال شوند و این اخلاق و منش پهلوانی را نیز در فوتبال پیاده کنند .

(منبع : خبرورزشی)

ارتباط با ما : 

تلفن : ۰۲۱۶۶۱۷۶۱۹۶       ۰۲۱۶۶۵۶۹۷۶۲      ۰۹۰۵۹۶۲۶۹۰۰

شبکه های اجتماعی آی تی فوتبال :

کانال تلگرام itfootball_ir@ 

 اینستاگرام   itfootball.ir  

آپارات itfootball

فوتبالبیس - طرح یادگیری فوتبال پایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X

فرم ثبت نام